Budynek użytkowy

Śródmieście, Sosnowiec, śląskie

  • 7 140 zł
  • 408 m²
  • 17,50 zł/m²

Zdjęcie

Zbigniew Grabiec

Skontaktuj się

Budynek użytkowy

Śródmieście, Sosnowiec, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

7 140 zł

408 m²

17,50 zł/m²

Budynek użytkowy

Zaktualizowane: 12 maja 2026

7 140 zł 408 m² 17,50 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj budynku:
budynek wolnostojący
Przeznaczenie:
produkcyjne
Powierzchnia działki:
80 m²
Kondygnacje:
2

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Przeznaczenie:

produkcyjne

Powierzchnia działki:

80 m²

Kondygnacje:

2

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 140 zł (17,50 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste, księga wieczysta
  • Budynek: 408 m² (400 m² powierzchni użytkowej), 3 pomieszczenia
  •   budynek wolnostojący, 2 piętra; rok budowy: 1970; stan: dobry
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: cegła
  •   instalacje: stan dobry; okna: drewniane
  •   przeznaczenie produkcyjne
  • Działka: 80 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 12 800 zł
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni ok 408 m kw w Sosnowcu.
Opis hali z rampą o powierzchni 408 m kw.
Kształt litery L.:
Długość 20,00 m
Szerokość 24,00 m
Wysokość 3,4 m do belki 305 cm
WC i pomieszczenie socjalne.
Brama:
Szerokość 215 cm
Wysokość 285 cm

Zbigniew Grabiec

537 331...

537 331 343

537 331 343

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zbigniew Grabiec

537 331...

537 331 343

537 331 343

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl