dowolna

Domy na sprzedaż Sosnowiec - Oferty sprzedaży domów

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kantora-Mirskiego

Józefów,Sosnowiec

114 000 zł80 m² 1 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:190 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Sosnowcu w dzielnicy Józefów. Dom posadowiony jest na ustawnej działce, która to pozwala na zaparkowanie dwóch samochodów oraz wygospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostrowy Górnicze

Ostrowy Górnicze,Sosnowiec

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Atrakcyjny dom W spokojnej dzielnicy sosnowca. Z dala od zgiełku centrum miasta, w cichej i zielonej okolicy, blisko terenów zielonych mieści się Twój idealny dom. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Jeśli szukasz działki budowlanej zabudowanej domem z możliwością rozbudowy na terenie Sosnowca mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Działka o powierzchni 1020 m2 znajduje się w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Klimontów

Klimontów,Sosnowiec

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Atrakcyjny I przestronny dom W spokojnym miejscu. Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szanowni Państwo, oferujemy w sprzedaży domy(apartamentowce) w zabudowie szeregowej. Na początku 2017 roku rozpoczęła się budowa 18 segmentów, która została podzielona na trzy etapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bory

Bory,Sosnowiec

1 150 000 zł226 m² 5 088,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny piętrowy dom jednorodzinny Atrakcyjna lokalizacja w Sosnowcu, dzielnicy Bór. Świetnie skomunikowana dzielnica domów jednorodzinnych, ok. 100 m od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kazimierz Górniczy

Kazimierz Górniczy,Sosnowiec

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Potrzebujesz ciszy i spokoju po ciężkim dniu pracy? Lubisz dużo zieleni wokół siebie? A może chciałbyś rano napić się kawy na tarasie albo wieczorem spotkać się ze znajomymi przy grillu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Cieśle

Cieśle,Sosnowiec

315 000 zł102 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom W bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dańdówka

Dańdówka,Sosnowiec

395 000 zł168 m² 2 351,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Zamknięte osiedle- funkcjonalny rozkład pomieszczeń , duże przeszklenia. Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Inwestycja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jałowcowa

Nowe Zawodzie,Sosnowiec

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie wolnostojącej, na nowo powstającym osiedlu, w Sosnowcu Zawodziu. Jest to kompleks sześciu nowoczesnych budynków o powierzchni 140 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Centrum

Centrum,Sosnowiec

570 000 zł158 m² 3 607,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Komfortowy dom W super lokalizacji sosnowca. Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

495 000 zł322 m² 1 535,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:309 m²

Nowa dobra cena! Firma nasza oferuje Państwu do sprzedaży piętrowy dom wielorodzinny zlokalizowany w Sosnowcu, obręb Ostrowy Górnicze. Dom wolnostojący, idealnie nadający się do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

279 000 zł87 m² 3 206,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Marzy Ci się mieszkanie w domu z dużą działką w sercu Sosnowca? A może prowadzisz działalność gospodarczą i zależy Ci na dobrej lokalizacji ? Jeżeli jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bory

Bory,Sosnowiec

395 000 zł130 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Proponujemy do sprzedaży piętrowy dom w Sosnowcu, dzielnica Niwka-Bór, na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom o powierzchni 130 mkw na działce 812 mkw. Na parterze domu znajduje się dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafera

Klimontów,Sosnowiec

750 000 zł320 m² 2 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom w cichej okolicy Oferujemy do sprzedaży dom zlokalizowany w sosnowcu. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu: sklepy przystanki komunikacji miejskiej kościół

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tylna

Sielec,Sosnowiec

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:75 m²

Okazja - dom - Sosnowiec ul. Tylna Wielka okazja! Własny, bez czynszu, dom w cenie małej kawalerki - tylko 105.000,- zł! Cicha i spokojna okolica jednocześnie bardzo blisko centrum miasta! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostrowy Górnicze

Ostrowy Górnicze,Sosnowiec

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam dom, sosnowiec, ostrowy górnicze! lokalizacja: sosnowiec, ostrowy Górnicze W pobliżu nieruchomości: klub sportowy "zew" Sosnowiec,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Południowa

Zagórze,Sosnowiec

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom zlokalizowany w Sosnowiec - Zagórze Rewelacyjna lokalizacja - osiedle domków jednorodzinnych, cisza spokój, nieopodal szkoła, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szenwalda

Sosnowiec,śląskie

599 000 zł240 m² 2 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:548 m²

Dom wielorodzinny! idealny dla dwóch rodzin! super oferta! dom - sosnowiec, kazimierz, ul. Wiejska, szenwalda do wejścia! 2 kuchnie, 2 łazienki, 7 pokoi! lokalizacja: sosnowiec, kazimierz, ul. Wiejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

610 000 zł175 m² 3 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w Doskonałej lokalizacji! lokalizacja: dom znajdujący się w Sosnowcu, dzielnica Sielec. Ciche i spokojne osiedle! W pobliżu: sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolonia Cieśle

Cieśle,Sosnowiec

400 000 zł276 m² 1 449,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży Dom Sosnowiec - Kolonia Cieśle Zamieszkaj w lesie a jednak blisko miasta. Działka pod lasem o powierzchni 1247mkw. Dom piętrowy w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orla

Pogoń,Sosnowiec

346 000 zł130 m² 2 661,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Proponujemy do sprzedania duży dom W sosnowcu, pogoń, ul. Orla! lokalizacja: sosnowiec, pogoń, ul. Orla rozkład i standard: dom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostrowy Górnicze

Ostrowy Górnicze,Sosnowiec

696 000 zł150 m² 4 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży dom-bliźniak Sosnowiec Ostrowy Górnicza Dom wybudowany w 2011 r Piętrowy. Pokoi 4 Dom o powierzchni 150mkw. Działka 490mkw Dach kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Śliska

Sielec,Sosnowiec

610 000 zł160 m² 3 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Super oferta! funkcjonalny 5-pokojowy dom na sprzedaż Z umeblowaniem I wyposażeniem polecam! zadzwoń! lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolonia Wągródka

Cieśle,Sosnowiec

509 000 zł113 m² 4 504,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego z basenem. ****** obejrzyj wirtualny spacer : najwięcej zdjęć na naszej stronie www Piękna działka pod lasem, zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Bory,Sosnowiec

314 000 zł80 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 777 m²

Dom jednorodzinny! duże podwórko! super oferta! dom - sosnowiec, bór, ul. Długa lokalizacja: sosnowiec, bór, ul. Długa rozkład: dom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

575 000 zł167 m² 3 443,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny z piękną działką i dwoma garażami w Sosnowcu-Zagórzu. Oferujemy do sprzedaży dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o pow. 167 m 2 , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

620 000 zł155 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja W sosnowcu - kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych i apartamentów budowanych według indywidualnego projektu zlokalizowane na wzgórzu z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

510 000 zł130 m² 3 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kantora-Mirskiego

Sosnowiec,śląskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferuję do sprzedania parterowy dom wolno stojący w części podpiwniczony o powierzchni 120 m2 położony na działce o powierzchni 950 m2 położony na granicy miast Sosnowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Bory,Sosnowiec

560 000 zł147 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:961 m²

Proponujemy do sprzedania super dom! sosnowiec, bory, maczkowska/leśna cena do negocjacji! lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

610 000 zł175 m² 3 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ostrowy Górnicze

Ostrowy Górnicze,Sosnowiec

400 000 zł132 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Super cena do 15 sierpnia 2018 r - 400.000,00 zł Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom w Sosnowcu, w dzielnicy Ostrowy. Dom ma 132 m2 z garażem. Bardzo funkcjonalny. Szczegóły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolonia Wągródka

Cieśle,Sosnowiec

509 000 zł113 m² 4 504,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostrowy Górnicze

Ostrowy Górnicze,Sosnowiec

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dańdówka

Dańdówka,Sosnowiec

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Klienci, którzy chcą mieszkać w mieście a jednocześnie mieć dużą posiadłość rodzinną, powinni zainteresować się naszą ofertą. Dom typu kostka z lat 60-tych położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Klimontów

Klimontów,Sosnowiec

990 000 zł480 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:658 m²

Ofertą naszej sprzedaży jest nieruchomość, która ze względu na swoją powierzchnię może pełnić dowolną funkcję. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej dzielnicy Sosnowca, w której.