Działka budowlana, ul. Lenartowicza

Zagórze, Sosnowiec, śląskie

  • 676 000 zł
  • 1 690 m²
  • 400 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Weiss

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Lenartowicza

Zagórze, Sosnowiec, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

676 000 zł

1 690 m²

400 zł/m²

Działka budowlana, ul. Lenartowicza

Zaktualizowane: 13 maja 2026

676 000 zł 1 690 m² 400 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 676 000 zł (400 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 690 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 139m; szerokość: 13m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka z planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w dzielnicy Zagórze, okolica ulicy Lenartowicza.
Powierzchnia 1690m2.
Szerokość od ulicy 13m, długość 139m.
Media: wszystkie w drodze przy działce
Wjazd na działkę z drogi gminnej asfaltowej. Działka znajduje się pomiędzy dwoma ulicami z możliwymi zjazdami z dwóch stron.
Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. (...)

Agent

Dorota Weiss

791 634...

791 634 946

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

791 634...

791 634 946

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości