Lokal użytkowy, ul. Piotrkowska
Piotrkowska, Sosnowiec, śląskie
- 999 999 zł
- 1 131,72 m²
- 883,61 zł/m²
Paweł Brzezoń
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Piotrkowska
Piotrkowska, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
2 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Piotrkowska
Zaktualizowane: 2 maja 2026
999 999 zł 1 131,72 m² 883,61 zł/m²
-Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 999 999 zł (883,61 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 1 131,72 m²
- Rozkład lokalu: piętro 3, jednopoziomowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Zboralscy Group Realty, zaktualizowane: 02.05.2026
- numer ogłoszenia: ZG407494
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Piotrkowska 11, Sosnowiec, śląskie
Opis nieruchomości
Przedmiotem oferty jest kamienica wielorodzinna zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Sosnowca. Ze względu na imponującą powierzchnię użytkową oraz doskonałe położenie, nieruchomość stanowi okazję inwestycyjną z wysokim potencjałem do generowania przychodów z najmu przez podział na niezależne lokale.
Lokalizacja: Sosnowiec, ul. (...)