Budynek użytkowy Sosnowiec
Sosnowiec, śląskie
- 5 845 €
- 1 261 m²
- 4,64 €/m²
Sergiusz Richter
Skontaktuj się
Budynek użytkowy Sosnowiec
Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Budynek użytkowy Sosnowiec
Zaktualizowane: 19 maja 2026
5 845 € 1 261 m² 4,64 €/m²
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 5 845 € (4,64 €/m²)
- Forma własności: własność
- Budynek: 1 261 m² (1 222 m² powierzchni użytkowej)
- stan: bardzo dobry
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- przeznaczenie magazynowe
- dojazd drogą asfaltową
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Internet
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: JC Partners Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 604038
Lokalizacja
- Adres: Sosnowiec, śląskie
- W pobliżu: przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
Podstawowe informacje:
Powierzchnia magazynowa 1222 m2 wraz z powierzchnią biurową 39 m2.
Zalety nieruchomości:
Dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe.
Lokalizacja:
Sosnowiec tuż przy drodze ekspresowej S1, zaledwie kilka kilometrów od autostrady A4. Zaletą jest także bliskość centrum Sosnowca oraz Katowic, jak również Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. (...)
504 277...
504 277 634