dowolna

Mieszkania Sosnowiec Klimontów

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

240 000 zł42,33 m² 5 669,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie na 1 p. ( p 1/2) 42,33 M2 po remoncie 240 000 zł ( do negocjacji).   . Dwupokojowe ( jeden pokój połączony z kuchnią), przedpokój, łazienka z wc, piwnica ( 8,15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 864 zł55,46 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na 6 piętrze, składające się z: - przedpokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - sypialni, - balkonu. Osiedle Gwiezdna Osiedle Gwiezdna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

454 034 zł55,37 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na 2 piętrze, składające się z: - przedpokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - sypialni, - balkonu. Osiedle Gwiezdna Osiedle Gwiezdna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 390 zł38,71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na 1 piętrze, składające się z: - przedpokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - sypialni, - balkonu. Osiedle Gwiezdna Osiedle Gwiezdna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, położone na wzgórzu. To jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji Sosnowca. Osiedle na Wzgórzu to najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Klimontowie przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 41,61 m2 usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł71,84 m² 5 637,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,50 m² 5 054,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,5 m zlokalizowane przy ulicy Zapolskiej w Sosnowcu. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku mieszkalnym. Budynek w stanie bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł46 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Sosnowiec, ul. Kraszewskiego, dzielnica Klimontów. Zostań pierwszym najemcą po reneralnym remoncie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,27 m² 4 674,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe 2 pokoje w zielonej części Sosnowca | 53,27 m | 2 duże piwnice | świetna lokalizacja To mieszkanie idealnie łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44,83 m² 11 376,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu Apartamenty na Wzgórzu w Sosnowcu. Lokal usytuowany jest na parterze 5 piętrowego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł41,50 m² 4 722,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Woźniakowski Nieruchomości oferuje 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem na ul. Gabrieli Zapolskiej w Sosnowcu. Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł143,74 m² 3 965,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie robi wrażenie od pierwszego kroku. Przestrzeń, światło i wysokość, jakiej dziś już się nie buduje. 330 cm wysokości, klasyczna kamienica i ponad 140 m realnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44,56 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Klimontowskiej 45b. Lokal znajduje się w cichej dzielnicy Klimontów, w okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł47,71 m² 4 495,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,71 m , położone przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł56,11 m² 2 156,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 56,11 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Sosnowcu przy ul. mjr Henryka Hubala Dobrzańskiego 112 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,40 m² 10 754,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przepięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej 45e w Sosnowcu o powierzchni 46,40 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Klimontów. To.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,67 m² 6 961,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz większego mieszkania z funkcjonalnym rozkładem? Zależy Ci na trzech niezależnych pokojach i wydzielonej garderobie? Cenisz sobie przestrzeń i piękny widok z balkonu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Klimontów,Sosnowiec

265 000 zł53 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Klimontów,Sosnowiec

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Klimontów,Sosnowiec

1 200 zł44 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,76 m , zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Kraszewskiego - dzielnica Klimontów w Sosnowcu. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Klimontów,Sosnowiec

259 000 zł44 m² 5 918,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,76 m , zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Kraszewskiego - dzielnica Klimontów w Sosnowcu. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Klimontów,Sosnowiec

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w spokojnej części Sosnowca Do wynajęcia kompletnie wyposażone mieszkanie w Sosnowcu na ul Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju; salonu; oddzielnej kuchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Klimontów,Sosnowiec

415 500 zł72 m² 5 831,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Klimontów,Sosnowiec

990 zł50 m² 19,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy 11 listopada 161 w Sosnowcu. Nieruchomość: powierzchnia 50 m2. VIII piętro. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Klimontów,Sosnowiec

990 zł50 m² 19,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na parterze bloku w Sosnowcu - Klimontów. W skład mieszkania wchodzą: korytarz, salon z balkonem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Klimontów,Sosnowiec

235 900 zł37 m² 6 396,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Duża kawalerka do własnej aranżacji z balkonem | Sosnowiec ul. Gwiezdna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Klimontów,Sosnowiec

249 000 zł39 m² 6 450,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje do zamieszkania | Sosnowiec ul. Kraszewskiego ( Klimontów ). Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Klimontów,Sosnowiec

438 111 zł57 m² 7 713,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%- oferta bezpośrednio od dewelopera Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa i umów się na spotkanie. Data wydania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Klimontów,Sosnowiec

348 000 zł42 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych - 2 % - bez ukrytych kosztów. Bezpośredni kontakt ze mną to gwarancja, że znajdziemy idealną nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

169 000 zł32 m² 5 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

- sosnowiec - klimontów - przestronny pokój - oddzielna kuchnia - niski blok - Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31,50m2 usytuowane na III piętrze w bloku w Sosnowcu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Klimontów,Sosnowiec

438 111 zł57 m² 7 713,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

333 700 zł40 m² 8 437,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. 2 pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z dużym salonem w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

337 410 zł40 m² 8 531,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Klimontów,Sosnowiec

420 015 zł51 m² 8 258,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - wkrótce do odbioru - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. W tej inwestycji posiadam 14 mieszkań w specjalnych cenach -.

Szczegóły ogłoszenia