dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinowa

Dańdówka,Sosnowiec

319 000 zł72 m² 4 442 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, dańdówka, ul. Kalinowa Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Kalinowej. Mieszkanie jest warte obejrzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Pogoń,Sosnowiec

219 000 zł44 m² 4 977 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, pogoń, ul. Niepodległości Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Pogoń przy ul. Niepodległości. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Sosnowiec

290 000 zł67 m² 4 328 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sosnowiec Centrum ul. Sienkiewicza (budynek Europa) Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Zagórze,Sosnowiec

250 000 zł64 m² 3 906 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. 11 Listopada Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. 11 Listopada. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpaków

Pogoń,Sosnowiec

245 000 zł64 m² 3 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1820

Sosnowiec, pogoń, ul. Szpaków Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Szpaków. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,14m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Środula

Środula,Sosnowiec

330 000 zł73 m² 4 524 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Środula. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 72,94m2, składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Klimontów,Sosnowiec

239 000 zł69 m² 3 464 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Klimontów ul. Kraszewskiego Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 69m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrogórska

Centrum,Sosnowiec

295 000 zł62 m² 4 758 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, centrum ul. Ostrogórska Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Ostrogórskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Dańdówka,Sosnowiec

190 000 zł49 m² 3 878 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sosnowiec, dańdówka, ul. Kalinowa Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Kalinowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 49m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

243 000 zł48 m² 5 063 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. Dmowskiego Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze, przy ul. Dmowskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Środula,Sosnowiec

198 900 zł51 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Środula ul. Ujejskiego Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Środula przy ul. Ujejskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Milowice

Milowice,Sosnowiec

110 000 zł28 m² 3 929 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie o pow. 28m2 na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu. Pokój, osobno kuchnia, duży przedpokój, duża łazienka. Media: prąd, woda, co miejskie Blisko sklepy, komunikacja miejska. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Zagórze,Sosnowiec

239 000 zł62 m² 3 844 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. Kielecka Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. Kieleckiej. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Zagórze,Sosnowiec

259 900 zł62 m² 4 192 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Zagórze,Sosnowiec

245 000 zł60 m² 4 093 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. Mielecka Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. Mieleckiej. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Zagórze,Sosnowiec

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. Szymanowskiego Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. Szymanowskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Orla

Pogoń,Sosnowiec

329 000 zł142 m² 2 317 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, pogoń, ul. Orla. Oferujemy do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Orlej. Kamienica nie znajduje się bezpośrednio przy ulicy (druga linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Środula,Sosnowiec

173 000 zł36 m² 4 807 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Środula ul. Matejki Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Środula przy ul. Matejki. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 35,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dybowskiego

Sosnowiec,śląskie

320 000 zł74 m² 4 295,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Chcesz kupić mieszkanie i wprowadzić się bez nakładów finansowych ? idealnie trafiłeś na naszą ofertę! Trzypokojowe mieszkanie do sprzedaży w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowiec ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Zagórze,Sosnowiec

239 000 zł64 m² 3 728,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu, w dzielnicy Zagorze, przy ulicy Zielonogórskiej. Lokal jest usytuowany na 2. piętrze w niskim budynku. Ma powierzchnię 64,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M3 do remontu- w dobrej lokalizacji zagórza. Prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2. zlokalizowane przy ul. Dmowskiego w dzielnicy Zagórze. Lokal do cał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Zagórze,Sosnowiec

225 000 zł63 m² 3 581,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji położone w sosnowcu, dzielnica zagórze, przy ul. Lubelska. Oferta sprzedaży mieszkania tylko W naszym biurze nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Zagórze,Sosnowiec

259 000 zł61 m² 4 278,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Kieleckiej na Zagórzu w Sosnowcu. Mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni użytkowej 60,53 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maczki

Maczki,Sosnowiec

179 000 zł55 m² 3 252,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Krakowskiej w dzielnicy Maczki w Sosnowcu. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 55 ,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Środula,Sosnowiec

245 000 zł51 m² 4 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Środula. Mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 51 m2 składa się z: 2 pokoi kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Zagórze,Sosnowiec

165 000 zł29 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Chrobrego w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni użytkowej 29 m2 składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Zagórze,Sosnowiec

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Jagiełły w dzielnicy Zagórze w Sosnowcu. Mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Niwka,Sosnowiec

229 000 zł62 m² 3 693,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Kalinowej w Sosnowcu. Mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 62 m2 składa się z: 3 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Centrum,Sosnowiec

169 000 zł54 m² 3 158,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Sobieskiego w Sosnowcu. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 53,5 m2 składa się z: 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Centrum,Sosnowiec

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Ostrogórskiej w Centrum Sosnowca. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 37 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Zagórze,Sosnowiec

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w dzielnicy Zagórze przy ul. Koszalińskiej. Mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni użytkowej 72m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Centrum,Sosnowiec

205 000 zł62 m² 3 306 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Centrum ul. Wspólna Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Wspólnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 59,03m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Klimontów,Sosnowiec

258 000 zł96 m² 2 701,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta godna zainteresowania! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny, w budynku dwulokalowym, narożny segment zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Klimontów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Sielec,Sosnowiec

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w wysokim bloku położone w dzielnicy Sielec przy ul. Kaliskiej. Mieszkanie na piątym piętrze o powierzchni użytkowej 48m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji

Niwka,Sosnowiec

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w wysokim bloku położone w dzielnicy Niwka przy ul. Konstytucji. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 54m2 składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielec,Sosnowiec

219 000 zł62 m² 3 532,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w wysokim bloku położone przy ul. Narutowicza w dzielnicy Sielec w Sosnowcu. Mieszkanie na dziewiątym piętrze o powierzchni użytkowej 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Zagórze,Sosnowiec

205 000 zł51 m² 4 045,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Lubelskiej w dzielnicy Zagórze w Sosnowcu. Mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 50,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum,Sosnowiec

160 000 zł37 m² 4 301,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. 3 maja w samym Centrum. Mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 37,2 m2 składa się z: sypialni salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum,Sosnowiec

192 000 zł48 m² 4 025,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w Centrum przy ulicy 3 maja. Mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 47,70 m2 składa się z: dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Pogoń,Sosnowiec

197 000 zł52 m² 3 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Grota Roweckiego w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie na d rugim piętrze o powierzchni użytkowej 52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Zagórze,Sosnowiec

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w wysokim bloku położone przy ul. Gwiezdnej w dzielnicy Zagórze Sosnowca. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 50 m2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij