dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Sosnowiec

415 000 zł70 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie z tarasem | Centrum Sosnowca Os. Kilińskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sielec,Sosnowiec

399 000 zł67 m² 5 949,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, bardzo cichego i dobrze nasłonecznionego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagowa

Kazimierz Górniczy,Sosnowiec

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4 piętrze w zadbanym i monitorowanym budynku przy ul. Wagowej w Sosnowcu. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stacyjna

Maczki,Sosnowiec

151 000 zł49 m² 3 056,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Stacyjnej 3/7 w Sosnowcu. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Centrum,Sosnowiec

299 000 zł49 m² 6 108,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Alei Zwycięstwa 25a (centrum Sosnowca). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sielec,Sosnowiec

288 000 zł29 m² 9 819,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe w cenie! Pierwsze zdjęcia przedstawiają wykończenie wnętrza z innej realizacji (możliwość zakupu tego mieszkania z wykończeniem i meblami). Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Klimontów,Sosnowiec

415 500 zł72 m² 5 831,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Zagórze,Sosnowiec

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Łomżyńskiej 24 w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Mireckiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

173 000 zł37 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Sosnowcu, przy ulicy Al. Józefa Mireckiego, w dzielnicy Stary Sosnowiec. Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sielec,Sosnowiec

379 000 zł67 m² 5 650,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,07 m , zlokalizowane przy ul. 1 maja 68 w Sosnowcu , w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Sielec. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Śródmieście,Sosnowiec

239 000 zł36 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu - w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dańdówka,Sosnowiec

209 000 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skwerowa

Maczki,Sosnowiec

88 000 zł43 m² 2 032,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Skwerowa 7/7 w Sosnowcu. Budynek mieszkalny nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Śródmieście,Sosnowiec

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m z możliwością zrobienia salonu z aneksem kuchennym, zlokalizowane w centrum Sosnowca , ul. Targowa 3. Jest to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

180 000 zł35 m² 5 200,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, co przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

414 560 zł53 m² 7 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Specjalna okazja na zakup 3 pokojowego mieszkania z ogromnym balkonem prawie 10m2 w wyjątkowej Cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zagórze | 2 pok. | oddzielna kuchnia | 51 m | Loggia Prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 51 m , zlokalizowane w Sosnowcu w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zagórze,Sosnowiec

219 000 zł34 m² 6 368,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka z oddzielną kuchnią na sprzedaż - Sosnowiec, ul. Bohaterów Monte Cassino Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem oraz piwnicą, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Sosnowiec

235 000 zł68 m² 3 460,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! Mieszkanie idealne dla rodzin lub inwestora! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 67,90m2 położone na 3 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Piłsudskiego w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niwka,Sosnowiec

369 000 zł72 m² 5 146,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 71,7 m | Balkon | Zielona Niwka | brak prowizji dla Kupującego Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, funkcjonalny układ i realne możliwości aranżacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Śródmieście,Sosnowiec

260 000 zł54 m² 4 859,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Wesoła 5g. Mieszkanie o powierzchnii 53,5 m2 usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Proponowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielec,Sosnowiec

312 000 zł60 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Blisko szkoła podstawowa i średnia, przedszkole, przychodnie zdrowia, sklepy. Rozważę zamianę (z dopłatą) na mniejsze lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

324 900 zł43 m² 7 635,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje w nowym apartamentowcu z miejscem postojowym w hali garażowej, stan deweloperski| Sosnowiec ul. Sokolska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

314 900 zł41 m² 7 718,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dybowskiego

Niwka,Sosnowiec

514 999 zł74 m² 6 912,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Sosnowiec, ul. Benedykta Dybowskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Sosnowiec

241 400 zł80 m² 2 998,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! Mieszkanie idealne dla rodzin lub inwestora! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80,50m2 położone na 1 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Piłsudskiego w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

338 469 zł40 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akacjowa

Centrum,Sosnowiec

357 236 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

341 079 zł40 m² 8 623,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

405 763 zł54 m² 7 480,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

359 975 zł41 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Pogoń,Sosnowiec

265 000 zł46 m² 5 824,18 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 45,5 m | Sosnowiec, ul. Hallera Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , położone na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku.