dowolna

Mieszkania umeblowane Sosnowiec - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Pogoń,Sosnowiec

750 zł36 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna lokalizacja! Mieszkanie składające się z dwóch pomieszczeń aneksu kuchennego i wc. Położone w pobliżu centrum komunikacyjnego kierunek centrum Sosnowiec, katowice, będzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

116 000 zł30 m² 3 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam umeblowane mieszkanie w cenie mieszkania zostają wszystkie meble. mieszkanie na pierwszym piętrze. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biała Przemsza

Bory,Sosnowiec

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

cicha i spokojna okolica , widna kuchnia , kuchnia i łazienka wykafelkowane , w pokojach panele na podłodze , mieszkanie w pełni umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Niwka,Sosnowiec

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W mieszkaniu jest umeblowana kuchnia, duży pokuj, łazienka , jeden pokuj jest bez mebli. W mieszkaniu sa panele podłogowe i terakota .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

400 zł50 m² 8 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz, dwa pokoje (jeden przechodni) częściowo umeblowane, ogrzewanie elektryczne. Kaucja 1000 zł. Umowa na rok, a potem może nawet na dłużej. Możliwośc podłączenia internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małobądzka

Rudna,Sosnowiec

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie,1 piętro,duży balkon,stan idealny,meble,wyposażona kuchnia,zmywarka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Sosnowiec

950 zł24 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam! mam do wynajęcia przytulną, umeblowaną kawalerkę 24 M2 (pokój, przedpokój, ślepa kuchnia, łazienka, balkon.) Pralka, lodówka oraz telewizor do dyspozycji. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Sosnowiec

155 000 zł47 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń w bardzo dobrej lokalizacji (okolica zus i byłego kbo). Spokojna i zielona okolica, niski blok, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

145 000 zł51 m² 2 838,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny M3 położony w Zagórzu przy ulicy Białostockiej o pow. 51,08 m2. Lokal składa się z : dużego pokoju z balkonem na południe (widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrogórska

Śródmieście,Sosnowiec

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez pośredników Mieszkanie dwupokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, ciepłe, słoneczne, odnowione w tym roku. Pokoje o podobnej wielkości idealnie nadające się dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Pogoń,Sosnowiec

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój z kuchnią 30 m2 na 2 piętrze w Sosnowcu przy ul. Reymonta (pogoń). mieszkanie umeblowane, z balkonem. Cena najmu 750 zł plus media. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarna

Śródmieście,Sosnowiec

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w bloku ocieplonym, ogrodzonym, wysoki parter, miejsce parkingowe w ogrodzonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

2 500 zł200 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla pracowników piętro domu. Oferujemy wynajem części domu dla pracowników na dowolny okres. W skład oferty wchodzi mieszkanie składające się z 3 dużych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Regulacyjna

Sosnowiec,śląskie

600 zł44 m² 13,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 44 m2, 2-pokojowe. Zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Regulacyjnej 1. Bardzo atrakcyjna lokalizacja pod względem możliwości wypoczynku, spacerów i dojazdów. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w Sosnowcu na ulicy Zagłębiowskiej.Mieszkanie składa się z 2 pokoi,widnej kuchni, łazienki z wc,przedpokoju i balkonu.Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Śródmieście,Sosnowiec

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia wprost od właściciela, więc bez dodatkowych kosztów! Mieszkanie jest po całkowitym remoncie (2 lata temu), pod domem jest parking z zamykaną na noc bramą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Śródmieście,Sosnowiec

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane , zabudowane meble kuchenne - piec gazowy, zlewozmywak, lodówka z zamrażarką. Łazienka z pralką .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

850 zł44 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest mieszkanie częściowo wyposażone o powierzchni 43,70m2 składające się z dwóch osobnych niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc położone w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 000 zł70 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całe piętro w domku jednorodzinnym. Oddzielna klatka schodowa. Na piętrze znajduje się duży salon z narożnikiem, tv, wyjściem na balkon oraz z ciekawym, jasnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wysoka

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

500 zł15 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 2-pokojowym ,umeblowany, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrogórska

Radocha,Sosnowiec

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Telefon kontaktowy:   oferta bez pośredników Mieszkanie dwupokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, ciepłe, słoneczne, odnowione w tym roku. Pokoje o podobnej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie wyremontowane, dostepne od zaraz w cichej okolicy, bardzo dobre polaczenia komunikacyjne, czynsz wliczony w cene

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Pogoń,Sosnowiec

1 300 zł98 m² 13,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest jasne, przytulne, zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy w domku jednorodzinnym. Niedawno odnawiane. Wynajmę 3 duże pokoje w pełni umeblowane. Łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całe piętro w domku jednorodzinnym. Oddzielna klatka schodowa. Na piętrze znajduje się sypialnia, salon z balkonem oraz aneks kuchenny i łazienka z ubikacją. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maliny

Dańdówka,Sosnowiec

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

centralne ogrzewanie,ciepła woda,umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Śródmieście,Sosnowiec

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bez pośredników, dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Położone na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku. W 2009 roku przeprowadzono remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Maczki,Sosnowiec

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z garażem i ogródkiem działkowym w spokojnej dzielnicy Sosnowca Maczki. Mieszkanie o powierzchni 57 m kw. Składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworska

Mec,Sosnowiec

700 zł46 m² 15,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu os. Mec, w bloku 4 piętrowym, mieszkanie na 3piętrze. W pobliżu szpital, apteka, sklepy, przedszkola. Miejsce spokojne, mili sąsiedzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Pogoń,Sosnowiec

1 300 zł98 m² 13,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 4-pokojowe jasne, przestronne mieszkanie w domu wolnostojącym przy ul. Wiosennej w Sosnowcu. Dom znajduje się w bardzo spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Naszym klientom oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2 w dzielnicy Pogoń. Lokal usytuowany na parterze w kamienicy, posadowionej w ładnej, zielonej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Będzińska

Pogoń,Sosnowiec

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - bezpośrednio od właściciela - mieszkanie dwupokojowe (pokoje oddzielne) z oddzielną kuchnią przy ul. Będzińskiej w Sosnowcu. Mieszkanie w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospodarcza

Pogoń,Sosnowiec

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników, cena do negocjacji. Mieszkanie 47 mkw, 3 pokoje, sosnowiec, pogoń, ul. Gospodarcza. Powierzchnia 47m2, trzy niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem w cichej dzielnicy Zagórze w Sosnowcu. Mieszkanie po remoncie - wysoki standard, podłoga panele drewniane oraz terakota. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Sielec,Sosnowiec

850 zł39 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe dla studentek na ulicy Zamkowej. Mieszkanie w pełni umeblowane, na wyposażeniu lodówka,pralka,odkurzacz,telewizor z dvd, deska do prasowania, biurko do nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane dwupokojowe z zabudowaną kuchnią wyposażoną w kuchenkę gazową z okapem , lodówkę , zlewozmywak , pralka w łazience , możliwe wstawienie mebli do pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Sosnowiec

243 000 zł64 m² 3 796,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta Sosnowiec. Dzielnica Centrum. Polecamy do sprzedaży M4 na oś. Naftowa o powierzchni 64 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku dziesięciopiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie kupione w 2008 r. (blok wybudowany na przełomie lat 70/80 tych) i gruntownie wyremontowane. W pokojach (3 pokoje) gładzie gipsowe, podwieszane sufity i panele podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospodarcza

Pogoń,Sosnowiec

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

idealne mieszkanie dla studenkek farmacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staropogońska

Pogoń,Sosnowiec

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie posiada trzy niezależne pokoje, kuchnię, łazienkę, wc, balkon. Mieszkanie umeblowane i wyposażone m.in. w pralkę, płytę kuchenną, lodówkę. Świetna lokalizacja ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Zagórze,Sosnowiec

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne,umeblowane.Dwa pokoje,kuchnia,łazienka,duzy balkon.4 piętrowy blok.Dogodna lokalizacja,200 m do przystanku autobusowego,blisko hala targowa.Cena wynajmu 1000 zł plus media.tel.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij