dowolna

Mieszkania w centrum Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

290 000 zł62 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Idealnie zlokalizowane, przestronne i słoneczne 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mariacka

Centrum,Sosnowiec

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Mariackiej 12 *powierzchnia 30 m2 *piętro 3 *ogrzewanie centralne *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

379 000 zł59 m² 6 463,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne mieszkanie w top lokalizacji! | Sosnowiec ul. Bohaterów Monte Casino zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o pow. 33,32 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica Zagórze. Klatka schodowa zadbana i czysta, budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

328 677 zł42 m² 7 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2 z gwarancją najniższej proponowanej ceny_apartemanet jest już gotowy_możliwośc zakupu na kredyt 2% bez wkładu Własnego ( Pomagamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

138 900 zł50 m² 2 778 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję na sprzedaż kawalerkę w Sosnowcu dzielnica Zagórze. Ciepłe, komfortowe i nisko-kosztowe mieszkanie w utrzymaniu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospodarcza

Pogoń,Sosnowiec

338 000 zł57 m² 5 938,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, pogoń ul. Gospodarcza! Idealna oferta dla rodziny z dziećmi, dla osób które cenią sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

308 900 zł40 m² 7 722,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najmniejsze 2 pokoje.Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie GOTOWYCH. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł * Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sielec,Sosnowiec

1 950 zł44 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowane oraz wyposażone mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Sieleckiej. Mieszkanie jest położona na drugim piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Sosnowiec

354 965 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z balkonem! Po remoncie! | Sosnowiec ul. Henryka Sienkiewicza. Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Sosnowiec

390 000 zł68 m² 5 743,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w centrum Sosnowca? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentuję duże 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż usytuowane w ścisłym centrum Sosnowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

990 zł27 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Mariackiej 12 *powierzchnia 27 m2 *piętro 3 *ogrzewanie centralne *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

302 900 zł40 m² 7 572,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najmniejsze 2 pokoje w budynku gotowym. Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie gotowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Koniec budowy maj 2024r. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

389 365 zł54 m² 7 230,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie prawie W centrum. Oferta bezpośrednia -brak podatku pcc Biuro sprzedaży Dewelopera Koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sedlaka

Centrum,Sosnowiec

269 500 zł27 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowa kawalerka wykończona pod klucz o powierzchni 27 m2, zlokalizowana w nowym apartamentowcu w Sosnowcu przy ul. Sedlaka 7. Lokal odpowiedni do zamieszkania, jak i w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sedlaka

Centrum,Sosnowiec

274 000 zł27 m² 10 148,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 677 zł42 m² 7 498,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny_apartemanet jest już gotowy_możliwośc zakupu na kredyt 2% bez wkładu Własnego ( Pomagamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wygodnego mieszkania w czteropiętrowym, jednoklatkowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane jest blisko centrum miasta tuż przy popularnych terenach zielonych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Sosnowiec

Śródmieście,Sosnowiec

489 000 zł104 m² 4 696,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 samodzielne mieszkania (opisane w tej samej kw) położone w Sosnowcu-Centrum o łącznej powierzchni 104,12 m2 w skład których wchodzą: samodzielne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

302 600 zł40 m² 7 565 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najmniejsze 2 pokoje w budynku gotowym. Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie gotowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Kukułek,Sosnowiec

387 550 zł54 m² 7 167,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyprzedaż na koniec roku! apartamenty w lokalizacji Oś. Kukułek ul. Klimontowska. W sprzedaży ostatnie mieszkanie 3 pokojowe w tym układzie z oknami skierowanymi na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Pogoń,Sosnowiec

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z niskim czynszem! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,5 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica Pogoń. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

398 900 zł54 m² 7 407,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

314 000 zł69 m² 4 557 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w odległości 500 metrów od Wydziału Farmaceutycznego! Bardzo dobra lokalizacja, centrum Sosnowca, ul. 1 maja 14 do ch Plaza zaledwie 700 metrów, do kina Helios 400 m., na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Sosnowiec

1 500 zł62 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w centrum Sosnowca. Na powierzchnię 61,87mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

232 294 zł29 m² 8 010,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka Z oknami na południe. Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie gotowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie Mieszkanie kupują Państwo bezpośrednio od Dewelopera! Nie płacąc żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Sosnowiec

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Sosnowcu przy ulicy Jagiellońskiej w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 2 pokoje wraz z antresolami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staropogońska

Pogoń,Sosnowiec

397 000 zł57 m² 6 964,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie po generalnym remoncie z atrakcyjnym układem pomieszczeń z dużym balkonem! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 56,80 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 677 zł42 m² 7 540,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radomska

Zagórze,Sosnowiec

309 000 zł64 m² 4 790,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealnie zlokalizowane, przestronne i słoneczne 3 pokojowe własnościowe mieszkanie w Sosnowcu, dzielnica Zagórze, ulica Radomska. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Pogoń,Sosnowiec

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 35,63 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica Pogoń. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Pogoń,Sosnowiec

255 000 zł48 m² 5 257,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dostępne od zaraz! Lokal znajduje się w Sosnowcu, pogoń. Mieszkanie w bloku po termoizolacji na 2 piętrze. Niski czynsz administracyjny. Mieszkanie składa się z: - sypialni - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Kukułek,Sosnowiec

410 092 zł53 m² 7 810,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty w lokalizacji Oś. Kukułek ul. Klimontowska. W sprzedaży ostatnie mieszkanie w tym układzie, są to 3 narożne pokoje na zachód z super widokiem i dużym balkonem 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

226 724 zł29 m² 7 818,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań : kawalerka Z oknami na południe W budynku gotowym na wrzesień 2022. Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie gotowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sielec,Sosnowiec

1 950 zł34 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia umeblowane oraz wyposażone mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Narutowicza. Brak prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie jest położona na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosowa

Milowice,Sosnowiec

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne zarówno dla osoby prywatnej jak również na inwestycję pod wynajem! Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o pow. 36,72 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Sosnowiec,śląskie

309 776 zł46 m² 6 765,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Niwka,Sosnowiec

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie umeblowane oraz wyposażone. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,92 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica Niwka. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Sosnowiec,śląskie

446 000 zł60 m² 7 409,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworska

Zagórze,Sosnowiec

282 110 zł39 m² 7 321,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Śródmieście,Sosnowiec

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2 w dzielnicy Śródmiesćie, w skład którego wchodzą - 3 pokoje oddzielne pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij