dowolna

Mieszkania w centrum Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Sosnowiec

169 000 zł59 m² 2 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twój nowy kąt w centrum miasta! lokalizacja: mieszkanie położone w Ścisłym centrum Sosnowca, przy ul.Sienkiewicza. W pobliżu nieruchomości znajduje się: bank liczne sklepy przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Centrum,Sosnowiec

169 000 zł42 m² 3 990,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania w samym sercu miasta, a dodatkowo jesteś zwolennikiem tradycyjnego budownictwa z cegły ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w centrum Sosnowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Środula,Sosnowiec

194 000 zł51 m² 3 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam super mieszkanie W sosnowiec, środula! zadzwoń! warto! świetna lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Sosnowiec

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

158 000 zł46 m² 3 434,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecamy do sprzedaży bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej dzielnicy Sosnowca przy ulicy Stalowej. Lokal o powierzchni 46 m2 usytuowany jest na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

133 000 zł48 m² 2 782,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze ** polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie W sosnowcu dzielnica zagórze ** lokalizacja: oferujemy do sprzedaży mieszkanie - sosnowiec-osiedle zagórze, ulica dmowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

2 500 zł76 m² 32,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazja Do wynajęcia Nowe 3 pokojowe mieszkanie w Sosnowcu Do dyspozycji za 2 miesiące Możliwa indywidualnie dopasowana aranżacja wnętrza Powierzchnia 75,80m2 Piętro I (wysoki parter) Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastów

Piastów,Sosnowiec

1 770 zł55 m² 32,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I zadbane mieszkanie W super lokalizacji. Prezentujemy ofertę atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w pobliżu centrum Sosnowca. Jest to nieruchomość o pow. 55 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Pogoń,Sosnowiec

102 000 zł30 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania kawalerkę 29,5 metra w odnowionym czteropiętrowym bloku na najwyższym piętrze. Mieszkanie znajduje się w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń na ulicy Hallera. Ustawny lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

295 000 zł76 m² 3 891,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

PCC 0 prowizja 0 finansowanie 0 (zapewnia Expander) Tel. Zachęcamy Państwa do zakupu nowego 3-pokojowego mieszkania w Sosnowcu Powierzchnia 75,80m2 Salon z aneksem kuchennym i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Sosnowiec

229 000 zł67 m² 3 423,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie! sosnowiec, centrum, ul. Sienkiewicza 3 pokoje super lokalizacja! polecam! zadzwoń! zobacz! lokalizacja: sosnowiec, centrum, ul. Sienkiewicza idealna lokalizacja W

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Zagórze,Sosnowiec

150 000 zł37 m² 4 070,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**mieszkanie w super lokalizacji ** idealna lokalizacja: mieszkanie położone w Sosnowiec, zagórze ul. 11 Listopada. W pobliżu nieruchomości znajduje się: centrum handlowe szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

143 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjną ofertą mieszkań w nowo budowanym apartamentowcu w Sosnowcu, dzielnica Kukułek. W ofercie 117 mieszkań : kawalerek, 2,3 oraz 4 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

143 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

143 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Kukułek,Sosnowiec

186 590 zł40 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Śródmieście,Sosnowiec

200 000 zł43 m² 4 662 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rozpoczynamy rezerwację 24 apartamentów w nowej inwestycji zlokalizowanej w Centrum Sosnowca przy ulicy Towarowej. Apartamenty od 27 m2 do 71 m2. Oferowana nieruchomość to apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

105 000 zł46 m² 2 269,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania do wprowadzenia ? Nie masz czasu na remont ? Zapoznaj się z naszą ofertą! mieszkanie Z pełnym wyposażeniem I bez dodatkowych nakładów finansowych! Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

143 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

850 zł36 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna, widna kawalerka! Mieszkanie mieści się w Sosnowcu przy ul. Urbanowicz. Powierzchnia 35,9m2 na którą przypada ustawny pokój, oddzielna kuchnia umeblowana z piecem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naftowa

Centrum,Sosnowiec

205 000 zł64 m² 3 203,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Do sprzedania3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 w Sosnowcu -centrum ul. Naftowa usytuowane na 9 tym piętrze z 2 balkonami. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Modrzejów

Modrzejów,Sosnowiec

145 000 zł52 m² 2 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy przestronną kawalerkę o powierzchni 52 m2, położoną na 2 piętrze niskiego bloku w Sosnowcu przy ul. Powstanców (modrzejów). Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

269 060 zł61 m² 4 407,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjną ofertą mieszkań w nowo budowanym apartamentowcu w Sosnowcu, dzielnica Kukułek. Termin oddania: 30.01.2019 rok W ofercie 117 mieszkań :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Centrum,Sosnowiec

120 000 zł46 m² 2 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,25, położone przy ul. 1 maja w Sosnowcu, na granicy centrum miasta i dzielnicy Sielec. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

230 428 zł52 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

137 450 zł27 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

230 428 zł52 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

269 060 zł61 m² 4 407,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

230 428 zł52 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Kukułek,Sosnowiec

186 590 zł40 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

230 428 zł52 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

143 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Środula,Sosnowiec

128 000 zł85 m² 1 498,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego ale niedrogiego mieszkania? Do sprzedania mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Staszica. W najbliższej okolicy znajdziesz szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, sklepu oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Zwycięstwa

Centrum,Sosnowiec

1 100 zł33 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna, widna kawalerka z balkonem! Mieszkanie w Sosnowcu przy Al. Zwycięstwa. Powierzchnia 33,30m2 na którą przypada ustawny pokój z zabudowaną szafą, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maczki

Maczki,Sosnowiec

79 000 zł40 m² 1 965,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ustawne mieszkanie Z potencjałem. Prezentujemy ciekawą ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania , zlokalizowanego w zielonej dzielnicy Sosnowca Maczki. Lokal o pow. 40,20 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Sosnowiec

175 000 zł59 m² 2 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Sosnowiec

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I zadbane mieszkanie W super lokalizacji. Prezentujemy ofertę atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Sosnowca. Jest to nieruchomość o pow. 56 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Ludwik,Sosnowiec

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nieumeblowane. 38m, 2 pokoje z kuchnią< łazienka i wc. Wysoki parter. W mieszkaniu mała lodówka, pralka, kuchenka gazowo-elektryczna. Bardzo dobra lokalizacja- blisko do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patriotów

Sosnowiec,śląskie

239 900 zł52 m² 4 613,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w Sosnowcu blisko centrum. Komfort i styl to cecha tej oferty. Sypialnia wyposażona w bardzo dużą szafę jak i ogromne łóżko z szafkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niwecka

Dańdówka,Sosnowiec

169 000 zł90 m² 1 886,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże przestronne mieszkanie polecam do sprzedaży lokalizacja: do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec układ mieszkania: trzy pokoje przechodnie, przedpokój, spiżarnia, widna,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Środula,Sosnowiec

148 500 zł38 m² 3 907,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To dobry wybór! lokalizacja: mieszkanie położone w Sosnowcu, przy ul.Wyspiańskiego w 5 piętrowym bloku. W pobliżu nieruchomości znajduje się: sklepy przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Abisynia

Abisynia,Sosnowiec