dowolna

Mieszkania w centrum Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Klimontów,Sosnowiec

95 000 zł42 m² 2 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! super cena! sosnowiec, klimontów, ul. Kraszewskiego duża kuchnia, duży pokój, wyremontowana łazienka zadzwoń, zobacz! lokalizacja: sosnowiec, klimontów, ul. Kraszewskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie-Sosnowiec Centrum ul. Urbanowicz układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 61 mkw. Usytuowane na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

163 000 zł70 m² 2 328,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie! sosnowiec, centrum, ul. Ostrogórska 3 niezależne pokoje, balkon dostępne od zaraz zapraszam do oglądania! zadzwoń! lokalizacja: sosnowiec, centrum, ul. Ostrogórska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

133 900 zł43 m² 3 113,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne wykończone, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 43 m2 położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku w Centrum Sosnowca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Centrum ul. Wysoka Pawia układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

95 000 zł34 m² 2 789,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! sprzedam mieszkanie W centrum sosnowca! lokalizacja: do sprzedania mieszkanie w Sosnowcu -centrum. Rozkład mieszkania: jeden pokój, kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Sosnowiec,śląskie

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Centrum ul. Ordonówny układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 67 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

119 000 zł49 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! super oferta! proponujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie sosnowiec, centrum, ul. Urbanowicz! lokalizacja: sosnowiec, centrum, ul. Urbanowicz rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

195 000 zł73 m² 2 671,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** polecam do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie W zagórzu ** lokalizacja: oferujemy do sprzedaży mieszkanie - sosnowiec-osiedle zagórze. Układ mieszkania: cztery

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stara

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

72 000 zł39 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Centrum ul. Stara układ mieszkania: oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

139 000 zł49 m² 2 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! lokalizacja: polecam do sprzedaży mieszkanie z wyposażeniem - sosnowiec centrum! układ mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł77 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! centrum miasta! funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż lokalizacja: sosnowiec ulica Warszawska. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko mieszkania znajduje się: szkoła podstawowa, gimnazjum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ostrogórska

Śródmieście,Sosnowiec

88 000 zł26 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży ładne , ustawne, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 25,55mkw położone na 7piętrze w bloku z windą , blok po termomodernizacji. Sosnowiec ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

325 000 zł89 m² 3 651,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - 3 pokoje W centrum Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 88,8 m 2 położone na IV piętrze w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Sosnowiec,śląskie

145 000 zł55 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie w centrum Sosnowca. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku na IV piętrze. Trzy pokoje, w tym jeden przechodni, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Zagórze,Sosnowiec

219 000 zł91 m² 2 396,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie - parter - niski blok lokalizacja: oferuje do sprzedaży mieszkanie - sosnowiec - osiedle zagórze. Układ mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Śródmieście,Sosnowiec

120 000 zł42 m² 2 837 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni (przechodniej), przedpokoju, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Okna z pcv. Podłogi w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy państwu przestronne, komfortowe, II poziomowe mieszkanie z ogrodem. Nieruchomość usytuowana jest na zamkniętym osiedlu domów w zabudowie jednorodzinnej w Sosnowcu Pogoni. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy państwu przestronne, komfortowe, III poziomowe mieszkanie z ogrodem. Nieruchomość usytuowana jest na zamkniętym osiedlu domów w zabudowie jednorodzinnej w Sosnowcu Pogoni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

193 000 zł72 m² 2 680,56 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia lokalizacja: polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec centrum ul. Jagiellońska układ mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

163 000 zł50 m² 3 234,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem - sosnowiec centrum Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu w Centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 50,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Milowice

Milowice,Sosnowiec

94 000 zł33 m² 2 811,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy do sprzedaży niewielkie mieszkanie do remontu w Sosnowcu. Mieszkanie: lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia 34,50 m 2 : 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Śródmieście,Sosnowiec

183 000 zł74 m² 2 473 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 74,17 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego wc. Do mieszkania przynależą dwa duże balkony i piwnica. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

95 000 zł75 m² 1 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski czynsz! Mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy w centrum Sosnowca ul. Kościelna Przestronne mieszkanie o powierzchni 75,07 m 2 położone na parterze w kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

119 900 zł47 m² 2 551,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec- zagórze - ul.DMOWSKIEGO. Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w odnowionym bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje w tym jeden z balkonem, przedpokój, kwadratowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Niwka,Sosnowiec

189 000 zł63 m² 2 986,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości! Więcej zdjęć na stronie biura: skopiuj link obejrzyj film: do sprzedania eleganckie i przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

300 zł57 m² 5 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wakacje bez opłat. Płatność od października do czerwca. Ostatni wolny pokój dla studentów przy ul. Staropogońskiej. Mieszkanie usytuowane na II piętrze, składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naftowa

Śródmieście,Sosnowiec

123 000 zł50 m² 2 460 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu, w śródmieściu na ulicy Naftowej. Do mieszkania można się wprowadzić natychmiast i mieszkać jednak dla bardziej wymagających osób wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - centrum - po generalnym remoncie Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 34,5 m 2 , znajdujące się w Sosnowcu / Centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Sosnowiec

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

100 000 zł37 m² 2 732,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie stary sosnowiec - osiedle piastów Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36,6 m 2 zlokalizowane w Centrum Sosnowca. Mieszkanie składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

111 000 zł36 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe - sosnowiec centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu w Centrum Miasta. Mieszkanie o powierzchni 36 m 2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

167 000 zł64 m² 2 609,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku w centrum Sosnowca - 3 pokoje w bardzo korzystnym układzie. Mieszkanie: lokal mieści się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. Na powierzchni mieszkania 64 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

205 000 zł74 m² 2 759,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja - centrum miasta - mieszkanie 3 pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie w Sosnowcu w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naftowa

Sosnowiec,śląskie

195 000 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, centrum ul. Naftowa! super 3 pokojowe mieszkanie do sprzedania! z wyposażeniem lokalizacja: sosnowiec, centrum, ul. Naftowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów

Piastów,Sosnowiec

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - 3 pokoje - osiedle Piastów Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59,50 m 2 mieści się w Sosnowcu na Osiedlu Piastów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

90 000 zł37 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie - centrum - możliwość negocjacji ceny Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m 2 , położone na parterze/przyziemiu w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

115 000 zł41 m² 2 798,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - centrum - 2 pokoje - do remontu Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 41,10 m 2 zlokalizowane w centrum Sosnowca. Mieszkanie położone jest na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Sosnowiec

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma nasza oferuje Państwu do wynajęcia mieszkanie W centrum sosnowca, w kamienicy Z centralnym ogrzewaniem miejskim wliczonym W czynsz najmu! Mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Sosnowiec,śląskie

1 722 zł54 m² 31,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od czerwca 2017 r. Nowoczesne mieszkanie, wysoki standard Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Sosnowca, przy ulicy Kołłątaja w nowym apartamentowcu z windą o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Abisynia

Abisynia,Sosnowiec

199 000 zł86 m² 2 313,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle naftowa - duże I przestronne - 3 balkony Mamy do zaoferowania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 86 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na osiedlu Naftowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

139 000 zł44 m² 3 159,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W ścisłym centru miasta - I piętro Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,69m 2 zlokalizowane w ścisłym centrum Sosnowca. Lokal położony na pierwszym piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij