dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Sosnowiec - Sprzedaż i wynajem

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

425 363 zł52 m² 8 167,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

299 406 zł30 m² 9 927,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

321 179 zł29 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

431 112 zł57 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

299 562 zł30 m² 9 932,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 264 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 061 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

461 555 zł51 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

277 680 zł27 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

349 887 zł42 m² 8 406,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

342 108 zł40 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

469 185 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 7 o powierzchni 50,45 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,37 M2 - pokój 12,89 M2 - łazienka 5,26 M2 - korytarz 4,93 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

604 213 zł62 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 8 o powierzchni 62,29 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 25,35 M2 - pokój 13,63 M2 - pokój 10,41 M2 - łazienka 4,87 M2 - korytarz 8,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

550 715 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 18 o powierzchni 57,97 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,27 M2 - pokój 9,95 M2 - pokój 10,66 M2 - łazienka 4,17 M2 - korytarz 8,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harcerska

Sielec,Sosnowiec

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy najmie 2-pokojowego mieszkania , przy ulicy Harcerskiej w Sosnowcu-Sielcu na spokojnym osiedlu, na 9 piętrze w bloku z dwoma windami. Punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

357 236 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

657 720 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 6 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 - pokój 9,36 M2 - pokój 9,36 M2 - korytarz 9,22 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

635 796 zł73 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 19 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 - pokój 9,36 M2 - pokój 9,36 M2 - łazienka 4,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

411 720 zł44 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 23 o powierzchni 43,80 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,38 M2 - pokój 11,64 M2 - łazienka 4,36 M2 - korytarz 4,42 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogoń,Sosnowiec

219 000 zł46 m² 4 719,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Sosnowiec, ul. Szpaków Na życzenie przesyłam link do wirtualnego spaceru. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46.4 m (+piwnica), położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sielec,Sosnowiec

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania po generalnym remoncie bez nakładów finansowych? Zależy Ci na mieszkaniu kompletnie wyposażonym i umeblowanym? Czy bardziej istotna jest dla Ciebie spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

550 000 zł62 m² 8 921,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe M w nowym budownictwie Wyjątkowe, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,85 m , położone na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Krzysztofa Baczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Centrum,Sosnowiec

428 000 zł70 m² 6 111,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

| oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie 3-pokojowego mieszkania, położonego w bardzo dobrej lokalizacji, przy ulicy Kiepury w centrum Sosnowca, na Osiedlu Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

406 804 zł50 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

299 562 zł30 m² 9 932,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

307 054 zł30 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

356 184 zł42 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 264 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogoń,Sosnowiec

570 000 zł98 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 98 m z garażem i ogródkiem Sosnowiec, ul. Radosna! Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

279 002 zł27 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

307 156 zł30 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

339 009 zł39 m² 8 623,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

263 097 zł25 m² 10 395 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

335 530 zł30 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

415 119 zł51 m² 8 162 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 264 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagowa

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż M3, znajdujące się w Sosnowcu, dzielnica Stary Sosnowiec, ul. Wagowa Posiada następujące parametry: 48,6 m2 - da osobne pokoje, osobna kuchnia , łazienka, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

433 611 zł57 m² 7 634 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

307 156 zł30 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kierocińskiej

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

299 000 zł51 m² 5 914,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Matki Teresy Kierocińskiej (tuż przy wake zone Stawiki). Lokal mieszkalny ma 50,55m2 w które skład wchodzą : - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

339 009 zł39 m² 8 623,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij