Mieszkanie, ul. Będzińska

Będzińska, Pogoń, Sosnowiec, śląskie

  • 369 000 zł
  • 59 m²
  • 6 254,24 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Pałka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Będzińska

Będzińska, Pogoń, Sosnowiec, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

369 000 zł

59 m²

6 254,24 zł/m²

Mieszkanie, ul. Będzińska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

369 000 zł 59 m² 6 254,24 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 369 000 zł (6 254,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1950 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Kuchnia: oddzielna
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MIESZKANIE
Wyjątkowe mieszkanie w sercu dzielnicy Pogoń, które zachwyca od pierwszego kroku. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią ponadczasową elegancję, wysokie wnętrza i niepowtarzalny charakter. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania zaprojektowane z wyczuciem stylu i dbałością o każdy szczegół. To miejsce, które wyróżnia się na tle innych idealne zarówno do życia, jak i również pomysł na prestiżową inwestycję. Czysta i zadbana klatka schodowa, zielona okolica. (...)

Agent

Klaudia Pałka

505 097...

505 097 699

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Klaudia Pałka

505 097...

505 097 699

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości