Apartament, ul. Dmowskiego
Dmowskiego, Zagórze, Sosnowiec, śląskie
- 339 000 zł
- 48,24 m²
- 7 027,36 zł/m²
Tomasz Miąsko
Skontaktuj się
Apartament, ul. Dmowskiego
Dmowskiego, Zagórze, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Apartament, ul. Dmowskiego
Zaktualizowane: 11 maja 2026
339 000 zł 48,24 m² 7 027,36 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-15
Umów się i oglądaj swobodniej!
7
2
-
tak
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
15 maja 2026
Umów się i oglądaj swobodniej!
Piętro:
7Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 339 000 zł (7 027,36 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48,24 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: INWESTYCJE DEWELOPERSKIE - Biuro Sprzedaży Mieszkań, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 2 pokoje | 49m2 | osobna kuchnia
Lokalizacja
- Adres: Dmowskiego, Zagórze, Sosnowiec, śląskie
Opis nieruchomości
Sosnowiec ul. Dmowskiego | 2 pokoje po generalnym remoncie!
48,24 m² | 7. piętro | Cicha okolica!
Szukasz mieszkania bez dużych nakładów finansowych? Ta oferta to strzał w dziesiątkę!
Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie pachnie nowością! Znajduje się na 7. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z domofonem i monitoringiem. Dużym atutem jest kameralność tylko 3 mieszkania na piętrze! Budynek posiada windę. (...)
508 122...
508 122 085