Mieszkanie, ul. Dworska

Dworska, Zagórze, Sosnowiec, śląskie

  • 250 000 zł
  • 42 m²
  • 5 952,38 zł/m²

Zdjęcie

Alicja Pietras

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dworska

Dworska, Zagórze, Sosnowiec, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

250 000 zł

42 m²

5 952,38 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dworska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

250 000 zł 42 m² 5 952,38 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 250 000 zł (5 952,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 42 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, trójstronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MIESZKANIE

Jasne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w niskim bloku. Blok jest po termomodernizacji oraz klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie do remontu. Przed blokiem parking dla mieszkańców.

LOKALIZACJA

Mieszkanie zlokalizowane jest w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. Dworskiej. Świetna komunikacja z całą aglomeracją. W pobliżu bloku przystanki autobusowe i tramwajowe. (...)

Agent

Alicja Pietras

453 456...

453 456 663

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

453 456...

453 456 663

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości