Mieszkanie, ul. Harcerska

Harcerska, Sielec, Sosnowiec, śląskie

  • 379 000 zł
  • 61 m²
  • 6 213,11 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Pogrzeba

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Harcerska

Harcerska, Sielec, Sosnowiec, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

379 000 zł

61 m²

6 213,11 zł/m²

Mieszkanie, ul. Harcerska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

379 000 zł 61 m² 6 213,11 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
8/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

8/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (6 213,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 61 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/10, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 897 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Nazimek, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EKS-MS-6522

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Poszukujesz mieszkania do remontu, które urządzisz od podstaw według własnego gustu i potrzeb?

A może ważna jest dla Ciebie lokalizacja, przyjazna rodzinie z dziećmi?

Tylko u nas w biurze idealna okazja, by stworzyć przestrzeń od zera i urządzić mieszkanie dokładnie tak, jak zawsze marzyłeś.

Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się ta oferta!

Mieszkanie znajduje się w Sosnowcu, dzielnica Sielec, ul. (...)

Agent

Justyna Pogrzeba

534 215...

534 215 793

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent