Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jagiellońska, Sosnowiec, śląskie

  • 279 000 zł
  • 50 m²
  • 5 580 zł/m²

Zdjęcie

Zbyszek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jagiellońska, Sosnowiec, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

279 000 zł

50 m²

5 580 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

279 000 zł 50 m² 5 580 zł/m²

Piętro:
2/11
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/11

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 279 000 zł (5 580 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 50 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: częściowo wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/11
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 14.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Sosnowiec Centrum ul. Jagiellońska Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 51,35 m²

2 piętro
Idealne dla rodziny, pary, seniora albo pod inwestycję.
Najważniejsze informacje:
51,35 m²
2 piętro
2 windy, zjazd do garaży na poziom -1. (...)

Agent

Zbyszek

739 906...

739 906 817

739 906 817

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zbyszek

739 906...

739 906 817

739 906 817

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości