Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich
Orląt Lwowskich, Modrzejów, Sosnowiec, śląskie
- 159 000 zł
- 42 m²
- 3 785,71 zł/m²
Max Home
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich
Orląt Lwowskich, Modrzejów, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich
Zaktualizowane: 18 maja 2026
159 000 zł 42 m² 3 785,71 zł/m²
3/4
1
1940
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1940Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Charakterystyka mieszkania: 42 m², 1 pokój
- Budynek: rok budowy: 1940 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-722/2674/OMS
Lokalizacja
- Adres: Orląt Lwowskich, Modrzejów, Sosnowiec, śląskie
Opis nieruchomości
AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA
PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro
Zapraszam do oferty udziałów nieruchomości stanowiące min. lokal mieszkalny -kawalerki o powierzchni ok. 42 mkw umiejscowionej na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku położonego w Sosnowcu w dzielnicy Modrzejów. (...)
33 816 51...
33 816 51 89