Kawalerka, ul. Ostrogórska
Ostrogórska, Centrum, Sosnowiec, śląskie
- 185 000 zł
- 25,50 m²
- 7 254,90 zł/m²
Olivia Tlałka
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Ostrogórska
Ostrogórska, Centrum, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Kawalerka, ul. Ostrogórska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
185 000 zł 25,50 m² 7 254,90 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
9/10
1
1978
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
9/10Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1978Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 185 000 zł (7 254,90 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 25,50 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 9/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości 3PIĘTRO, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: MLY-MS-7803
Lokalizacja
- Adres: Ostrogórska, Centrum, Sosnowiec, śląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
MIESZKANIE
Kawalerka położona na 9.piętrze w wysokim dziesięciopiętrowym bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa zamykana domofonem. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna oraz piony WOD-KAN. Lokal idealnie doświetlony z świetnym widokiem na panoramę miasta. W lokalu ogrzewane z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego. Idealne pod inwestycję! Wolne od zaraz. (...)
888 482...
888 482 272