Mieszkanie, ul. Podjazdowa
Podjazdowa, Milowice, Sosnowiec, śląskie
- 179 000 zł
- 46,11 m²
- 3 882,02 zł/m²
Bartosz Stępień
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Podjazdowa
Podjazdowa, Milowice, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Podjazdowa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
179 000 zł 46,11 m² 3 882,02 zł/m²
2/2
2
-
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 179 000 zł (3 882,02 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 46,11 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
- Czynsz: 380 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny, w zabudowie
- Łazienka: wanna
- Media: ogrzewanie: własne
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Prostokąt Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Podjazdowa, Milowice, Sosnowiec, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Podjazdowej, dzielnica Milowice.
- ciepła woda z bojlera. (...)
506 506...
506 506 009