Mieszkanie, ul. Gospodarcza

Gospodarcza, Pogoń, Sosnowiec, śląskie

  • 389 000 zł
  • 57 m²
  • 6 824,56 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Gwiazda

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Gospodarcza

Gospodarcza, Pogoń, Sosnowiec, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

389 000 zł

57 m²

6 824,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Gospodarcza

Zaktualizowane: 15 maja 2026

389 000 zł 57 m² 6 824,56 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 389 000 zł (6 824,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, środkowe, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 6 m²
  • Czynsz: 790 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m², położone na 3. piętrze w kameralnym 4-piętrowym bloku przy ul. Gospodarczej w Sosnowcu.
To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem dzięki bardzo funkcjonalnemu układowi oraz świetnej lokalizacji.
Pierwsze oględziny mieszkania możliwe w dniu 6 czerwca 2026r. Umów spotkanie telefonicznie. (...)

Agent

Wioletta Gwiazda

603 429...

603 429 806

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.