Mieszkanie, Śródmieście
Jana Sobieskiego, Śródmieście, Sosnowiec, śląskie
- 140 000 zł
- 60 m²
- 2 333,33 zł/m²
Mieszkanie, Śródmieście
Jana Sobieskiego, Śródmieście, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
17 października 2016
Mieszkanie, Śródmieście
Zaktualizowane: 17 października 2016
140 000 zł 60 m² 2 333,33 zł/m²
parter/4
3
-
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 140 000 zł (2 333,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
- okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Czynsz: 440 zł
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Dziedzic Nieruchomości Julita Węcel, zaktualizowane: 17.10.2016
- numer ogłoszenia: DNJ-MS-2730
Lokalizacja
- Adres: Jana Sobieskiego, Śródmieście, Sosnowiec, śląskie
Opis nieruchomości
Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe w bloku 4 piętrowym na parterze. Mieszkanie do odświeżenia/remontu, okna nowe PCV, na podłogach parkiety, ściany malowane. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu-funkcyjnego. Czynsz 440 zł z zaliczką na wodę + śmieci+fundusz remontowy. Blok zamykany z domofonem. Lokalizacja doskonała, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, blisko do Centrum Sosnowca, Stawiki. Polecamy!
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko. (...)