Mieszkanie, ul. Ostrogórska

Ostrogórska, Śródmieście, Sosnowiec, śląskie

  • 229 000 zł
  • 39 m²
  • 5 871,79 zł/m²

Zdjęcie

Anna

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Ostrogórska

Ostrogórska, Śródmieście, Sosnowiec, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

229 000 zł

39 m²

5 871,79 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ostrogórska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

229 000 zł 39 m² 5 871,79 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/11
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/11

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 229 000 zł (5 871,79 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1975
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/11, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 15.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m² , zlokalizowane w okolicy śródmieścia Sosnowca, ul. Ostrogórska w wyremontowanym bloku vis a vis działek / terenu zielonego. Jest to idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem (w pobliżu uczelnie wyższe). Mieszkanie znajduje się blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury.

Głównymi atutami jest lokalizacja. W okolicy pełna infrastruktura: sklepy, przedszkola, szkoły, usługi i komunikacja miejska. (...)

Agent

Anna

600 642...

600 642 537

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.