Kawalerka, ul. Jagiellońska
Jagiellońska, Centrum, Sosnowiec, śląskie
- 169 000 zł
- 25,24 m²
- 6 695,72 zł/m²
Olivia Tlałka
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Jagiellońska
Jagiellońska, Centrum, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Kawalerka, ul. Jagiellońska
Zaktualizowane: 18 maja 2026
169 000 zł 25,24 m² 6 695,72 zł/m²
parter/10
1
1969
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/10Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1969Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 169 000 zł (6 695,72 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 25,24 m², 1 pokój; stan: do remontu
- instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1969
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/10, jednopoziomowe
- Czynsz: 460 zł
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości 3PIĘTRO, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: MLY-MS-7798
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jagiellońska, Centrum, Sosnowiec, śląskie
Opis nieruchomości
MIESZKANIE
Kawalerka położona na parterze w wysokim dziesięciopiętrowym bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa zamykana domofonem. Mieszkanie do remont i urządzenia według własnego gustu, idealnie doświetlone. W lokalu ogrzewane z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego. Idealne pod wynajem! Wolne od zaraz.
LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest w Centrum Sosnowca, przy ul. Jagiellońskiej skąd jest świetna komunikacja z całą aglomeracją. (...)
888 482...
888 482 272