Mieszkanie, ul. Konstytucji
Konstytucji, Sosnowiec, śląskie
- 327 000 zł
- 59,40 m²
- 5 505 zł/m²
Emanuela Tuz-Woj...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Konstytucji
Konstytucji, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Konstytucji
Zaktualizowane: 15 maja 2026
327 000 zł 59,40 m² 5 505 zł/m²
4/4
3
1977
przynależne na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1977Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 327 000 zł (5 505 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 59,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1977
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 915 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: DOMOWSKAZ NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: DOM127038
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Konstytucji, Sosnowiec, śląskie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Niwka, ulica Konstytucji. 59,4 m2 powierzchni użytkowej plus duży balkon oraz piwnica. Świetnie skomunikowane- tylko 3km do wyjazdu na S1 (Katowice 15min, Mysłowice 5min, Jaworzno 10min).
Podstawowe informacje o nieruchomości:
powierzchnia użytkowa 59,4 m2
piwnica 4,2 m2
ustawna, jasna kuchnia z oknem
duża łazienka z WC- wanna, piecyk gazowy