dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sosnowiec Milowice

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Sosnowiec

Kalety,Sosnowiec

885 000 zł220 m² 4 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom na osiedlu kalety W sosnowcu Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę związaną ze sprzedażą domu na tak bardzo pożądanym Osiedlu Kalety w Sosnowcu. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podjazdowa

Milowice,Sosnowiec

650 zł23 m² 28,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę przy ulicy Podjazdowej 4 w Sosnowcu. Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie Drogi Ekspresowej S86 (500 m) oraz licznych terenów zielonych (park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

699 000 zł182 m² 3 844,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Stalowej. Dość duża działka 340 m2. Główne atuty nieruchomości: blisko parku cicha i spokojna okolica z dala od ruchliwej ulicy Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

45 zł/m²242 m² 10 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Sosnowiec na granicy z Katowicami - ok. 2km od dk 86 Oferujemy do wynajęcia biura w wysokim standardzie, położone na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Piękna rodzinna posiadłość na sprzedaż. Powierzchnia 200 m2 z pięknym ogrodem, działka 1250 m2. Bardzo dogodna lokalizacja. zagospodarowane poddasze; dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosowa

Milowice,Sosnowiec

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne zarówno dla osoby prywatnej jak również na inwestycję pod wynajem! Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o pow. 36,72 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Milowice,Sosnowiec

195 000 zł33 m² 5 919,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dla singla lub pary na piątym piętrze, w spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Milowice,Sosnowiec

214 900 zł37 m² 5 808,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne 2 pokoje obok parku! Niski czynsz! Sosnowiec ul. Studzienna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Investor Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Milowice,Sosnowiec

380 000 zł67 m² 5 660,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne 3 pokoje w zielonej okolicy! | Sosnowiec Baczyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milowice,Sosnowiec

280 000 zł48 m² 5 841,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje gotowe do zamieszkania! | Sosnowiec Baczyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okólna

Milowice,Sosnowiec

770 000 zł270 m² 2 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:386 m²

Duży dom dla dwóch rodzin lub pod inwestycję| Sosnowiec ul. Okólna zadzwoń: współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

45 zł/m²145 m² 6 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sosnowiec- ok. 1km od dk 86 Oferujemy do wynajęcia biura w wysokim standardzie, położone na granicy Katowic i Sosnowca - na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

215 450 zł695 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej w Sosnowcu, na granicy z Katowicami i Czeladzią. DO sprzedania działki O różnych powierzchniach 605m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Milowice

Milowice,Sosnowiec

187 550 zł605 m² 310 zł/m²

 

 

 

Milowice,Sosnowiec

45 zł/m²30 m² 1 373 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Milowice,Sosnowiec

495 923 zł72 m² 6 898,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizji Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

40,50 zł/m²598 m² 24 238 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Milowice,Sosnowiec

476 332 zł72 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Milowice,Sosnowiec

170 000 zł55 m² 3 079,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Świetna oferta. Mieszkanie w pobliżu Parku Tysiąclecia w Sosnowcu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

45 zł/m²112 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milowice,Sosnowiec

206 000 zł43 m² 4 766,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje gotowe do zamieszkania! | Sosnowiec Podjazdowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milowice,Sosnowiec

244 000 zł43 m² 5 674,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje gotowe do zamieszkania! Milowice! | Sosnowiec Baczyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kolonia Pekin

Kolonia Pekin,Sosnowiec

380 000 zł63 m² 6 048,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje M4 do wprowadzenia! Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 62,83 m 2 na trzecim piętrze w bloku a w nim: 3 pokoje kuchnia łazienka wc przedpokój (duży - z garderobą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

295 000 zł45 m² 6 602,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: -mieszkanie po generalnym remoncie, -w budynku wymieniony dach, okna na klatce schodowej plastikowe, ocieplony budynek. -pełna własność z kw -świetna lokalizacja -parter -sprzedaję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Milowice

Milowice,Sosnowiec

161 730 zł599 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej w Sosnowcu, na granicy z Katowicami i Czeladzią. DO sprzedania działki O różnych powierzchniach 599m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Milowice

Milowice,Sosnowiec

54,56 zł/m²96 m² 5 264 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Milowice

Milowice,Sosnowiec

40,46 zł/m²598 m² 24 217 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Milowice

Milowice,Sosnowiec

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wynajęty i zarabiający gotowiec inwestycyjny roi 8.7%. Oferujemy wynajęte mieszkanie 1-pokojowe o pow. 37 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzielnica Milowice. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

235 000 zł43 m² 5 513,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 42,62 m 2 , położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu. Posiada bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podjazdowa

Milowice,Sosnowiec

259 000 zł55 m² 4 687,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze trzypiętrowego budynku. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

359 000 zł43 m² 8 383,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne 2 pokoje! Strzeżone osiedle | Sosnowiec ul. Baczyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

1 502 000 zł6 008 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Sosnowcu przy drodze ekspresowej S86. Podstawowe parametry działki: powierzchnia 6008m2 dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,97 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzielnica Milowice. Budynek po termomodernizacji. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Milowice

Milowice,Sosnowiec

189 000 zł43 m² 4 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (2 pokoje) położone w Sosnowcu-Milowicach o powierzchni 43 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - c.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszalińska

Milowice,Sosnowiec

480 851 zł72 m² 6 690,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w nowo powstającej inwestycji "nowy Pekin" w Sosnowcu. Inwestycja ta cechuje się dobrą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Milowice,Sosnowiec

399 057 zł60 m² 6 666,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, Milowice

Milowice,Sosnowiec

475 000 zł110 m² 4 318,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Sklep, mmieszkania, warsztat: dobra inwestycja! Kompleks budynków do nabycia i wynajmu od zaraz. Główne atuty nieruchomości: ogólnodostępne miejsca parkingowe z wejściem od ulicy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Milowice

Milowice,Sosnowiec

189 000 zł43 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980