Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://sosnowiec.nieruchomosci-online.pl/sosnovia.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i45089.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://sosnowiec.nieruchomosci-online.pl/sosnovia.html
https://sosnowiec.nieruchomosci-online.pl/sosnovia.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i45089.html

Program „Zmień stare na nowe”

Program obejmuje m.in.: rezerwację mieszkania na czas sprzedaży obecnej nieruchomości, wsparcie w wycenie i sprzedaży oraz pomoc formalną.

Zapytaj o szczegóły promocji

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Sosnowiec, Dańdówka

Sosnovia

Termin realizacji
II kwartał 2027
Ceny
od 9 300 zł/m²
Metraże
od 29 do 94 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

II kwartał 2027

Ceny

od 9 300 zł/m²

Metraże

od 29 do 94 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 285 729 zł

2 pokoje

od 359 856 zł

3 pokoje

od 542 190 zł

4 pokoje

od 736 896 zł

Inwestycja realizowana przez:

CELLON SPV Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

Konduktorska 33

Katowice 40-155

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie3/M6 39,82 m² 9 400 zł/m² parter/4 2 374 308 zł
Mieszkanie
374 308 zł 39,82 m²
9 400 zł/m² 2 pok.
3/M6

Mieszkanie1/M1 73,55 m² 10 100 zł/m² parter/4 4 742 855 zł
Mieszkanie
742 855 zł 73,55 m²
10 100 zł/m² 4 pok.
1/M1

Mieszkanie1/M10 61,98 m² 9 300 zł/m² 1/4 3 576 414 zł
Mieszkanie
576 414 zł 61,98 m²
9 300 zł/m² 3 pok.
1/M10

Mieszkanie2/M1 86,72 m² 10 050 zł/m² parter/4 4 871 536 zł
Mieszkanie
871 536 zł 86,72 m²
10 050 zł/m² 4 pok.
2/M1

Mieszkanie2/M7 66,22 m² 9 300 zł/m² 1/4 3 615 846 zł
Mieszkanie
615 846 zł 66,22 m²
9 300 zł/m² 3 pok.
2/M7

Mieszkanie2/M8 29,28 m² 10 100 zł/m² 1/4 1 295 728 zł
Mieszkanie
295 728 zł 29,28 m²
10 100 zł/m² 1 pok.
2/M8

Mieszkanie2/M16+M17 91,42 m² 10 322,61 zł/m² 2/4 4 943 693 zł
Mieszkanie
943 693 zł 91,42 m²
10 322,61 zł/m² 4 pok.
2/M16+M17

Mieszkanie2/M30+M31 91,42 m² 10 096,43 zł/m² 4/4 4 923 016 zł
Mieszkanie
923 016 zł 91,42 m²
10 096,43 zł/m² 4 pok.
2/M30+M31

Mieszkanie3/M1 72,70 m² 9 500 zł/m² parter/4 3 690 650 zł
Mieszkanie
690 650 zł 72,70 m²
9 500 zł/m² 3 pok.
3/M1

Mieszkanie3/M2 46,77 m² 9 400 zł/m² parter/4 2 439 638 zł
Mieszkanie
439 638 zł 46,77 m²
9 400 zł/m² 2 pok.
3/M2

Inwestycja realizowana przez:

CELLON SPV Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

Konduktorska 33

Katowice 40-155

660 982...

660 982 572

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij