cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Sosnowiec
685 ogłoszeń
Od najnowszych
685 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Hala Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
50 800 zł2 100 m² 24,19 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego
Niwka,Sosnowiec
220 000 zł38 m² 5 801,69 zł/m²
Archiwalne
Hala Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
49 000 zł3 500 m² 14 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
2 899 800 zł12 888 m² 225 zł/m²
Archiwalne
Hala Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
72 000 zł4 000 m² 18 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego
Zagórze,Sosnowiec
310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagowa
Kazimierz Górniczy,Sosnowiec
349 000 zł67 m² 5 187,28 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża
Pogoń,Sosnowiec
255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymanowskiego
Zagórze,Sosnowiec
360 000 zł82 m² 4 403,13 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada
Dańdówka,Sosnowiec
189 800 zł35 m² 5 499,86 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Maczkowska
Ostrowy Górnicze,Sosnowiec
429 000 zł1 275 m² 336,47 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Klimontowska
Sosnowiec,śląskie
509 000 zł68 m² 7 463,34 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, Kazimierz Górniczy
Kazimierz Górniczy,Sosnowiec
383 900 zł72 m² 5 331,94 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala-Dobrzańskiego
Klimontów,Sosnowiec
385 000 zł86 m² 4 471,54 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
299 000 zł36 m² 8 377,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
299 000 zł36 m² 8 377,70 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
3 200 000 zł54 114 m² 59,13 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Józefa Mireckiego
Sosnowiec,śląskie
1 090 zł22 m² 49,55 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
821 000 zł561 m² 1 463,82 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego
Milowice,Sosnowiec
235 000 zł43 m² 5 513,84 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
400 000 zł5 987 m² 66,81 zł/m²
Archiwalne
Hala ogrodzona Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
150 000 zł6 000 m² 25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierocińskiej
Stary Sosnowiec,Sosnowiec
296 000 zł60 m² 4 933,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Sosnowiec
Stary Sosnowiec,Sosnowiec
410 000 zł74 m² 5 540,54 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, Ostrowy Górnicze
Ostrowy Górnicze,Sosnowiec
459 000 zł152 m² 3 020,73 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego
Sosnowiec,śląskie
1 100 zł35 m² 31,61 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Sosnowiec
Włącz powiadomienia