cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Sosnowiec
692 ogłoszenia
Od najnowszych
692 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zagórze
Zagórze,Sosnowiec
279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podjazdowa
Sosnowiec,śląskie
215 000 zł55 m² 3 914,79 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Kraszewskiego
Sosnowiec,śląskie
143 000 zł44 m² 3 267,82 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Akacjowa
Sosnowiec,śląskie
2 800 zł90 m² 31,11 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podjazdowa
Sosnowiec,śląskie
194 000 zł55 m² 3 511,31 zł/m²
Archiwalne
Magazyn Sosnowiec
Sosnowiec,śląskie
39 900 zł17 m² 2 322,47 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podjazdowa
Sosnowiec,śląskie
206 000 zł55 m² 3 728,51 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Sosnowiec
Stary Sosnowiec,Sosnowiec
249 000 zł59 m² 4 252,78 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej
Środula,Sosnowiec
359 000 zł57 m² 6 260,90 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wielka
Sosnowiec,śląskie
1 200 zł20 m² 60 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna, ul. Gałczyńskiego
Sosnowiec,śląskie
210 000 zł901 m² 233,07 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza
Sosnowiec,śląskie
224 840 zł55 m² 4 117,19 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna, ul. Gałczyńskiego
Sosnowiec,śląskie
247 000 zł1 089 m² 226,81 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna, ul. Gałczyńskiego
Sosnowiec,śląskie
257 000 zł970 m² 264,95 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna, ul. Gałczyńskiego
Sosnowiec,śląskie
224 000 zł973 m² 230,22 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Kraszewskiego
Sosnowiec,śląskie
152 000 zł45 m² 3 410,37 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospodarcza
Stary Sosnowiec,Sosnowiec
303 700 zł48 m² 6 327,08 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada
Sosnowiec,śląskie
1 250 zł22 m² 56,82 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Sosnowiec
Włącz powiadomienia