dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sosnowiec

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Juliusz,Sosnowiec

222 900 zł53 m² 4 189,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu zakupu! kupimy twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielce,Sosnowiec

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie w trakcie generalnego remontu dostępne od kwiecień 2026 - Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

414 560 zł53 m² 7 798,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Specjalna okazja na zakup 3 pokojowego mieszkania z ogromnym balkonem prawie 10m2 w wyjątkowej Cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Zagórze,Sosnowiec

499 000 zł70 m² 7 164,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z tarasem Sosnowiec Zagórze ul. Zielonogórska Gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przestronne, jasne i wyjątkowo komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zagórze,Sosnowiec

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie na wynajem* * Mieszkanie po generalnym remoncie tylko w naszym biurze! Dostępne od zaraz! Link do filmu: oferujemy do wynajmu mieszkanie po remoncie zlokalizowane w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akacjowa

Centrum,Sosnowiec

550 715 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 18 o powierzchni 57,97 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,27 M2 - pokój 9,95 M2 - pokój 10,66 M2 - łazienka 4,17 M2 - korytarz 8,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Sosnowiec

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Warszawskiej 7 w Sosnowcu. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni ok. 34m2 jest kompletnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Sosnowiec

559 000 zł70 m² 7 982,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Kiepury w Sosnowiec. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Pogoń,Sosnowiec

1 100 zł28 m²

 

Piętro:parter/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Szukasz pokoju do wynajęcia w Sosnowcu? Mam coś w sam raz dla Ciebie! Oferuję do wynajęcia jasny, przestronny pokój (15,5 mkw) w kameralnym mieszkaniu zlokalizowanym przy ul. Szpaków 2c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

537 000 zł68 m² 7 887,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Panorama miasta i bliskość Stawików - idealne 3 pokoje dla Twojej rodziny! Szukasz przestrzeni, która łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? To 68-metrowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Sosnowiec,śląskie

229 000 zł45 m² 5 047,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,37 m2 z balkonem, usytuowanego na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Śródmieście,Sosnowiec

3 960 €600 m² 6,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesne powierzchnie typu sbu (small Business Unit) w Sosnowcu. Proponowana powierzchnia może być wykorzystywana między innymi do: konfekcjonowania towarów, logistyki, umiejscowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

299 500 zł48 m² 6 239,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

**2 pokoje, sosnowiec, zagórze, ul dmowskiego 34 A/14** mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub adaptacja pod najemcę: układ pomieszczeń: - kuchnia - 2 osobne nieprzechodnie pokoje - Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ptasia

Pogoń,Sosnowiec

19,50 zł/m²28 m² 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji. Sosnowiec, ul. Ptasia 3. Powierzchnia biurowa 28 m2 (1 pokój) położona na II p. w trzykondygnacyjnym budynku o przeznaczeniu biurowym. Wysokość pomieszczenia 3 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój

Pogoń,Sosnowiec

950 zł22 m²

 

Piętro:parter/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Szukasz pokoju do wynajęcia w Sosnowcu? Mam coś w sam raz dla Ciebie! Oferuję do wynajęcia jasny, przestronny pokój (9,5 mkw) w kameralnym mieszkaniu zlokalizowanym przy ul. Szpaków 2c na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centrum Sosnowca. Trzy niezależne pokoje. Kuchnia - umeblowana i wyposażona. Łazienka z kabiną prysznicową i z wc. Mieszkanie posiada Balkon. Miejsce parkingowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Sosnowiec

415 000 zł70 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie z tarasem | Centrum Sosnowca Os. Kilińskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ptasia

Pogoń,Sosnowiec

20,50 zł/m²72 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji. Sosnowiec, ul. Ptasia 3. Powierzchnia biurowa 72 m2 (5 pomieszczeń) położona na parterze w trzykondygnacyjnym budynku o przeznaczeniu biurowym. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sielec,Sosnowiec

399 000 zł67 m² 5 949,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, bardzo cichego i dobrze nasłonecznionego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagowa

Kazimierz Górniczy,Sosnowiec

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4 piętrze w zadbanym i monitorowanym budynku przy ul. Wagowej w Sosnowcu. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

42,77 zł/m²81 m² 3 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: biuro handlowe 81m znajdujące się na parterze budynku biurowego z częścią usługowo-handlową. Przeszklenie od frontu, bezpośrednie wejście do lokalu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stacyjna

Maczki,Sosnowiec

151 000 zł49 m² 3 056,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Stacyjnej 3/7 w Sosnowcu. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Sosnowiec

Pogoń,Sosnowiec

13 893 zł842 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn O powierzchni 842 m 2 -parter budynku magazynowego, -dostęp z rampy, poziom zero -wysokość ok. 3,4m, -posadzka betonowa, -ogrzewanie, -dojazd dla tir, -teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Centrum,Sosnowiec

299 000 zł49 m² 6 108,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Alei Zwycięstwa 25a (centrum Sosnowca). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sielec,Sosnowiec

288 000 zł29 m² 9 819,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe w cenie! Pierwsze zdjęcia przedstawiają wykończenie wnętrza z innej realizacji (możliwość zakupu tego mieszkania z wykończeniem i meblami). Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Sosnowiec

1 500 zł25 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowej kawalerki w centrum Sosnowca, do której możesz wprowadzić się od ręki, bez dodatkowych kosztów i stresu? To mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego spełni oczekiwania osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Klimontów,Sosnowiec

415 500 zł72 m² 5 831,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Zagórze,Sosnowiec

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Łomżyńskiej 24 w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Mireckiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

173 000 zł37 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Sosnowcu, przy ulicy Al. Józefa Mireckiego, w dzielnicy Stary Sosnowiec. Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sielec,Sosnowiec

379 000 zł67 m² 5 650,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,07 m , zlokalizowane przy ul. 1 maja 68 w Sosnowcu , w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Sielec. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Śródmieście,Sosnowiec

16 000 €5 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjna powierzchnia logistyczna z dostosowaniem pod produkcję. Metraż proponowanej powierzchni to ok. 5000 mkw. pow. produkcyjnej wraz z przynależącą do niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Pogoń,Sosnowiec

1 280 000 zł220 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Rezerwacja bajkowy dom W zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania Z garażem W bryle budynku oraz miejscami parkingowymi blisko terenów zielonych ( Przedstawione zdjęcia oddają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Śródmieście,Sosnowiec

17 596 €5 300 m² 3,32 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn / hala produkcyjna w Sosnowcu o powierzchni ok. 5300 mkw. + ok. 400. mkw. powierzchni biurowo-socjalnej. Dostępność: od zaraz Powierzchnia z dostosowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Śródmieście,Sosnowiec

239 000 zł36 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu - w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dańdówka,Sosnowiec

209 000 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skwerowa

Maczki,Sosnowiec

88 000 zł43 m² 2 032,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Skwerowa 7/7 w Sosnowcu. Budynek mieszkalny nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Śródmieście,Sosnowiec

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m z możliwością zrobienia salonu z aneksem kuchennym, zlokalizowane w centrum Sosnowca , ul. Targowa 3. Jest to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

180 000 zł35 m² 5 200,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, co przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mariacka

Centrum,Sosnowiec

1 120 zł26 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-21! Do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Mariackiej 12 Nieruchomość: powierzchnia 26 m2 Piętro 3 Ogrzewanie centralne Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Śródmieście,Sosnowiec

9 000 €2 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na podnajem halę magazynowo - produkcyjną w Sosnowcu, metraż proponowanej powierzchni to ok. 2000 mkw. Dostępność od zaraz, elastyczna umowa. Magazyn znajduje się tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospodarcza

Pogoń,Sosnowiec

260 000 zł46 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią | 45,5 m | I piętro | Sosnowiec - Pogoń Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , położone na pierwszym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij