Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Sosnowiec ul. Orląt Lwowskich

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

6 800 zł175 m² 38,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia wyjątkowy budynek usługowy Sosnowiec Niwka. ul. Orląt Lwowskich 44 Szukasz miejsca, które podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni wysoki komfort pracy? Ten budynek to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orląt Lwowskich

Sosnowiec,śląskie

25 645 zł1 921 m² 13,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Do wynajęcia 1 921 m2 powierzchni magazynowej, w magazynie zlokalizowanym w Sosnowcu ok. 6 km od trasy S1 i autostrady A4 oraz 395 metrów powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orląt Lwowskich

Sosnowiec,śląskie

29 959 zł2 326 m² 12,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Do wynajęcia 2 326 m2 powierzchni magazynowej, w magazynie zlokalizowanym w Sosnowcu ok. 6 km od trasy S1 i autostrady A4 oraz 96 metrów powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orląt Lwowskich

Sosnowiec,śląskie

43 221 zł3 480 m² 12,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Do wynajęcia 3 480 m2 powierzchni magazynowej, w magazynie zlokalizowanym w Sosnowcu ok. 6 km od trasy S1 i autostrady A4 oraz 72 metrów powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orląt Lwowskich

Sosnowiec,śląskie

47 421 zł4 258 m² 11,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Do wynajęcia 4 258 m2 powierzchni magazynowej, w magazynie zlokalizowanym w Sosnowcu ok. 6 km od trasy S1 i autostrady A4 Opis: konstrukcja betonowo/stalowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orląt Lwowskich

Sosnowiec,śląskie

10 995 zł747 m² 14,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy. Do wynajęcia 747 m2 powierzchni magazynowej, w magazynie zlokalizowanym w Sosnowcu ok. 6 km od trasy S1 i autostrady A4 oraz 40 metrów powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Orląt Lwowskich

Sosnowiec,śląskie

25 100 zł2 170 m² 11,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 170 m²

Nie pobieramy prowizji od najemców! Posiadamy do wynajęcia halę z przeznaczeniem na magazyn/produkcję zlokalizowaną w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje przy drodze dk79 w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Orląt Lwowskich

Sosnowiec,śląskie

46 964 zł4 300 m² 10,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Sosnowiec, Orląt Lwowskich

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij