dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sosnowiec Centrum

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł59,73 m² 9 208,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Nowoczesny apartament w nowym budownictwie, znajdujący się na drugim piętrze, wykończony z dbałością o każdy detal. Wnętrze zostało zaprojektowane w funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,30 m² 10 453,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Jasne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w apartamentowcu z 2020 roku. Czysta, zadbana klatka schodowa z windą. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wysokim bloku po modernizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku dostępna jest duża liczba miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł852 m² 598,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,sosnowiec-Centrum ul. Kościelna. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki w centrum Sosnowca - idealne dla studentów i młodych osób! bez prowizji! Szukasz wygodnego i nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł23,18 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Słoneczna, dwupokojowa kawalerka położona na szóstym piętrze w bloku z wielkiej płyty po termomodernizacji. Czysta, zadbana klatka schodowa z windą. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,43 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-piętrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł71,32 m² 6 281,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela. *Cena mieszkania to 460 000 zł mieszkanie do odświeżania na tip top (jest firma, która może to zrobić, koszt około 20 000 zł) mogę to zlecić.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

411 720 zł43,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 23 o powierzchni 43,80 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,38 M2 - pokój 11,64 M2 - łazienka 4,36 M2 - korytarz 4,42 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł52 m² 8 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Ostrogórskiej, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowa kawalerka z balkonem | Świetna lokalizacja - Sosnowiec Centrum Na wynajem funkcjonalna i wyjątkowo zadbana kawalerka z balkonem, położona w doskonałej lokalizacji - ul.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,05 m² 6 248,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Warszawskiej. Układ funkcjonalny: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 794 zł60,51 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 9 o powierzchni 60,51 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,96 M2 - pokój 15,56 M2 - pokój 11,70 M2 - łazienka 4,94 M2 - korytarz 3,35.

Szczegóły ogłoszenia

18,60 zł/m²50 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal o pow. 50 mkw parterze Do wynajęcia lokal znajdujący się w budynku biurowym w pobliżu ul.Sobieskiego. Lokal składa się z 2 pomieszczeń : lokal + magazynek.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł53,58 m² 8 305,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Żurawiej, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,30 m² 6 540,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | Sosnowiec ul. Małachowskiego (centrum) zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 808 zł50,74 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 2 o powierzchni 50,74 M2 ekspozycja: północny - zachód termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,80 m² 7 700,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Kilińskiego w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 346 zł62,59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 17 o powierzchni 62,59 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,53 M2 - pokój 9,48 M2 - pokój 12,98 M2 - łazienka 4,73 M2 - korytarz 4,73.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum przy ulicy Kilińskiego w niskim, kameralnym budynku. Mieszkanie składa się z: - kuchni - salonu z wyjściem na balkon - 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 000 zł3 213 m² 2 925,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dochodowa nieruchomość komercyjna! Oferujemy do sprzedaży dochodowy kompleks biurowy zlokalizowany w centrum Sosnowca, świetnie skomunikowany z dk94 lub S86, a także z miastami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

657 720 zł73,08 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 6 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 - pokój 9,36 M2 - pokój 9,36 M2 - korytarz 9,22 M2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł2 500 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Centrum miasta! Duża działka! Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę zlokalizowaną w centrum miasta w rejonie ul. Piłsudskiego. Nieruchomość to kamienica w pierzei zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł39 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwa pokoje w Sosnowcu przy ul. Urbanowicza łazienka po generalnym remoncie rok temu, reszta do remontu - okna plastikowe - miejskie ogrzewanie - 1 piętro z balkonem czynsz 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 018 zł44,47 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 25 o powierzchni 44,47 M2 termin zakończenia prac: 30.01.2027 termin przeniesienia wlasności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,46 M2 - pokój 11,64 M2.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie W centrum sosnowca Sosnowiec, ul. Głowackiego | 61 m | parter | piwnica Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Sosnowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł22,50 m² 6 177,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Sosnowca ul. Małachowskiego Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 22,5 m , położony w ścisłym centrum Sosnowca, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł35,10 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Sosnowca do wynajęcia. Najem okazjonalny. Nowocześnie urządzone mieszkanie z balkonem o pow. 35,1 m2, położone na 9 -tym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,18 m² 10 088,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu, położonym w centrum Sosnowca przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,11 m² 5 204,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Pileckiego, dzielnica Centrum. Blok po termomodernizacji, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 796 zł73,08 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 19 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.01.2027 termin przeniesienia własności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 236 zł38,83 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł530 m² 4 245,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość położoną w ścisłym centrum Sosnowca, na którą składa się działka gruntu o powierzchni 1139m2 zabudowana budynkiem /pawilonem użytkowym/.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku bo termomodernizacji. Blok wyposażony w 2 windy oraz monitoring. Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²180 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal 127,78 m2 Z salą sprzedaży 48,56 m2 plus piwnica 55,33m2! w kamienicy przy ulicy Sienkiewicza, ścisłe centrum Sosnowca! Cena najmu tylko 3000 pln miesięcznie plus koszt ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Centrum. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł25 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie Kawalerka położona na czwartym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa zamykana domofonem. Mieszkanie do generalnego remont i urządzenia według.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł45,90 m² 5 816,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wszechstronnego, dobrze doświetlonego, oraz bardzo ustawnego mieszkania z duszą. Lokalizacja: wokół znajduje się pełny węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Sosnowiec

36,59 zł/m²54,66 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro np. dla firmy obsługującej budowę w Sosnowcu, dwupokojowe lokum o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 9 w Sosnowcu z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne i umeblowane mieszkanie o pow. 46.56 mkw. Duży przestronny pokój, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc. Spokojna klatka. Centralne igrzewanie miejskie. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

244 900 zł33 m² 7 421,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w całkowicie wyremontowanej kamienicy. Podczas remontu budynku wymienione zostały piony wod - kan, stolarka okienna, instalacja.