dowolna

Domy z tarasem Sosnowiec - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 491 m²

Parterowy dom, w spokojniej lokalizacji! istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju. Zadzwoń   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

2 898 000 zł1 083 m² 2 675,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Oferujemy do sprzedaży zabytkową - Willę Piątkowskich - o powierzchni 1083 m2, w skład której wchodzą budynek o charakterze administracyjnym o powierzchni 678 m2 z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

939 900 zł200 m² 4 699,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie naszego biura ładny oraz funkcjonalny dom w Sosnowcu Klimontowie z pięknym i zadbanym ogrodem. Nieruchomość posiada powierzchnię około 200 metrów kwadratowych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł178 m² 9 494,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom jak z marzeń | gotowy do zamieszkania | wysoki standard | piękna bryła | blisko natury i miasta. Tylko U nas, wyjątkowy dom na sprzedaż w Sosnowcu o powierzchni 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

4 500 zł140 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zakwaterowanie dla firm! Przestronne i w pełni wyposażone kwatery pracownicze z szybkim dojazdem do całej aglomeracji śląskiej Sosnowiec - piętro domu - 4 pokoje - 140m2 Oferujemy do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 415 m usytuowana w woj. śląskim, w Sosnowcu przy ul. Brzozowej, w dzielnicy domów jednorodzinnych Dębowa Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł202,20 m² 7 171,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Westate Katowice prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Sosnowca. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł257 m² 5 599,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Komfortowy dom jednorodzinny Z ogrodem Sosnowiec Porąbka | przestrzeń, spokój i funkcjonalność Lokalizacja: sosnowiec Porąbka, ul. Wiejska Powierzchnia użytkowa: 167,6 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł480 m² 2 081,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Funkcjonalny, duży dom w zabudowie szeregowej z wyodrębnionymi pięcioma lokalami. Szukasz nieruchomości pod inwestycję. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom zbudowany w technologii tradycyjnej o pow. całkowitej 300 m2 na działce 560 m2. Parter - 102 m2 powierzchni mieszkalnej: - salon z jadalnią i aneksem kuchennym, - dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferta na wyłączność. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy do sprzedaży skrajny szereg o powierzchni użytkowej 147mkw, posiadający piękną działkę o powierzchni 520mkw. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł317 m² 5 520,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom dwurodzinny 317 m | 2 niezależne mieszkania | działka 1500 m | 1 750 000 zł Sosnowiec Kazimierz Górniczy, ul. Fredry Na sprzedaż przestronny, podpiwniczony dom dwurodzinny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł97,31 m² 9 402,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:634 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z garażem w bryle położony w Sosnowcu, dzielnica Maczki. W pełni wykończony i wyposażony przez osobę prywatną, nie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł191 m² 5 230,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - 5 pokoi | garaż | działka 433 m Sosnowiec - Zagórze, ul. Kwiatowa Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł688 m² 3 197,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż rezydencja O powierzchni 688 m2 w sosnowcu powierzchnia działki 1000 M2 rozkład I wykończenie pomieszczeń - 10 pokoi - 6 tarasów, - 4 łazienki, - 3 wyposażone kuchnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł135 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Marzysz o komfortowym domu w spokojnej okolicy, który jednocześnie zapewnia wygodny dostęp do miejskich udogodnień? Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję - przestronny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Sosnowiec-Oś.Andersa - Do wynajęcia parter domu o pow. 100 m2 Mieszkanie składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego, dużego tarasu. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł270 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Dom jednorodzinny - Sosnowiec, klimontów, ul. Klimontowska / 11 Listopada Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210 m , usytuowany na działce o powierzchni 955.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:978 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 978 m z rozpoczętą budową domu według projektu Kufea DM 6623.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Tylko W naszym biurze! piękny dom wolnostojący po termomodernizacji! spokojna okolica Z doskonałym dojazdem do trasy S1! urządzona I zagospodarowana działka 1460M kw! dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Sosnowiec ,ul. Jedności Na sprzedaż tradycyjny dwupiętrowy dom z garażem o powierzchni 230,90 m2 , usytuowany na działce budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrów

Milowice,Sosnowiec

845 000 zł164 m² 5 152,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom po nadbudowie, rozbudowie i generalnej modernizacji w 2000 roku, położony na dużej i ustawnej działce. Budynek w swojej pierwotnej formie powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jedności

Dańdówka,Sosnowiec

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Wolnostojący dom z dużym potencjałem inwestycyjnym - Sosnowiec - ul. Jedności Na sprzedaż tradycyjny dwupiętrowy dom z garażem o powierzchni 230,90 m2 , usytuowany na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dębowa Góra,Sosnowiec

899 000 zł115 m² 7 830,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom na sprzedaż - Sosnowiec, dębowa Góra | ul. Szara Komfort, styl i funkcjonalność w jednym miejscu Ten dom łączy nowoczesne wnętrza, eleganckie wykończenie i spokój zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miarki

Śródmieście,Sosnowiec

5 000 zł182 m² 27,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Komfort, takim słowem należy opisać dom który wraz z właścicielami mamy przyjemność zaoferować wam. Oferta dotyczy najmu na jeden rok, z możliwością przedłużenia. Nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jedności

Dańdówka,Sosnowiec

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Wolnostojący dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Sosnowiec - ul. Jedności Na sprzedaż tradycyjny dwupiętrowy dom z garażem o powierzchni 230,90 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolnicza

Sosnowiec,śląskie

1 149 000 zł190 m² 6 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

!rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w ciekawej lokalizacji w miejscowości Sosnowiec Ten urokliwy dom wolnostojący to idealne miejsce dla ludzi poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klimontów,Sosnowiec

1 250 000 zł182 m² 6 868,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 182 m2 (pow. podłogi 200 m2), usytuowany na działce o powierzchnia 230 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jedności

Dańdówka,Sosnowiec

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

1 250 000 zł164 m² 7 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Tylko u nas! Prezentujemy Państwu funkcjonalny, świetnie położony, jednorodzinny dom wolnostojący znajdujący się w Sosnowcu, w dzielnicy Klimontów. Dom wykończony jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

1 250 000 zł164 m² 7 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Józefów,Sosnowiec

599 000 zł84 m² 7 147,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w Top Lokalizacji! Nowa inwestycja | Sosnowiec ul. Projektowa zadzwoń: współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

1 250 000 zł164 m² 7 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milowice,Sosnowiec

1 500 000 zł134 m² 11 215,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Prezentuję Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o wysokim standardzie, otoczony pięknie zagospodarowaną zielenią. Nieruchomość położona jest w cichej, rozwijającej się okolicy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucha

Pogoń,Sosnowiec

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Sosnowiec - Pogoń Na sprzedaż tradycyjny dwupiętrowy dom z dwoma garażami o powierzchni 200 m 2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Niwka,Sosnowiec

650 000 zł587 m² 1 107,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Dom dwurodzinny w cichej i zielonej okolicy idealny dla dużej rodziny! Przedstawiamy wyjątkowy dom dwurodzinny z dwoma niezależnymi piętrami, położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomian-Pomianowskiego

Klimontów,Sosnowiec

1 320 000 zł164 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomian-Pomianowskiego

Klimontów,Sosnowiec

1 320 000 zł164 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Józefów,Sosnowiec