dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Sosnowiec - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

1 400 zł46 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, wyjątkowo piękne, 2 - pokojowe mieszkanie w Centrum Sosnowca, przy ulicy Sobieskiego 26. Budynek mieści się na spokojnym osiedlu w niskiej zabudowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sielec,Sosnowiec

295 396 zł30 m² 9 797,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super oferta w lipcu - Apartamenty na Wzgórzu Inwestycja Apartamenty na Wzgórzu powstaje w spokojnej i zielonej części Sosnowca - w rejonie dzielnic Sielec oraz Klimontów. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

380 266 zł42 m² 8 998,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Obniżone ceny do końca VII 2023 usługa bez prowizji Kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam też inne mieszkania - większe i mniejsze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Zagórze,Sosnowiec

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 z niskim czynszem na Zagórzu! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 46,40 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzielnica Zagórze. Klatka schodowa zadbana i czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Środula,Sosnowiec

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduje się w bloku 4 kondygnacyjnym na drugim piętrze .Dwa niezależne pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój plus balkon. Cicha okolica , okna od strony południowej , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 677 zł42 m² 7 540,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2 z gwarancją najniższej proponowanej ceny_apartemanet jest już gotowy_możliwośc zakupu na kredyt 2% bez wkładu Własnego ( Pomagamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Piastów,Sosnowiec

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na wynajem dla max 2 osób. Dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Piastów ul. Piłsudskiego 94. W pobliżu Lidl, stawiki, szkoły i przystanki kominikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 677 zł42 m² 7 540,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Pogoń,Sosnowiec

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Sosnowcu dzielnica Pogoń ul. Litewska. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Maczki,Sosnowiec

1 200 zł38 m² 31,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Krakowskiej 2 Szukasz przytulnego mieszkania w Sosnowcu? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krakowskiej 2 to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

235 000 zł38 m² 6 255 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w centrum Sosnowca, z pięknym widokiem na panoramę miasta. Na powierzchnię 37,57 mkw składa się: -salon -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

297 000 zł40 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najmniejsze 2 pokoje w budynku gotowym na maj 2024. Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie gotowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

297 000 zł40 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

344 443 zł45 m² 7 730 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Murapol Apartamenty na Wzgórzu - Nowoczesne Mieszkania z Duszą 0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zagórze,Sosnowiec

230 000 zł44 m² 5 211,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne mieszkanie w Sosnowcu na Zagórzu Informacje o mieszkaniu: oferujemy Państwu bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się na 6 piętrze 10-cio piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

357 990 zł39 m² 9 250,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje pełne wyposażenie! Apartamenty na Wzgórzu | Sosnowiec ul. Klimontowska zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

302 719 zł40 m² 7 654 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie do remontu - Stary Sosnowiec (obok Stawików). Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 47 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pogoń,Sosnowiec

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,57 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzialnica Pogoń. Budynek po termomodernizacji Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

339 900 zł45 m² 7 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Mieszkań Deweloperskich: jedno z 2 ostatnich dwustronnych 2pok w super cenie / Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy(soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Centrum Sosnowca o powierzchni 48 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - widna kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środula,Sosnowiec

2 300 zł35 m² 65,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 677 zł42 m² 7 540,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

297 000 zł40 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Pogoń,Sosnowiec

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone z atrakcyjnym układem pomieszczeń! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 45,3 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzielnica Pogoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kisielewskiego

Zagórze,Sosnowiec

1 200 zł33 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Kisielewskiego 15 w Sosnowcu Zagórze Budynek znajduje się na osiedlu wysokich bloków, a samo mieszkanie na 10. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 677 zł42 m² 7 540,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

229 000 zł46 m² 4 951,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie, doskonała lokalizacja I nowa niższa cena! Mamy klucze , umów się na spotkanie w dogodnym czasie! Prezentujemy Państwu ofertę funkcjonalnego mieszkania 46,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pogoń,Sosnowiec

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Kazimierza Puławskiego. Lokal z bardzo dobrą lokalizacją we względu na bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

339 900 zł45 m² 7 627,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

297 000 zł40 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najmniejsze 2 pokoje.Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie GOTOWYCH. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł * Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

O ferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40m2 Sosnowiec Centrum w skład którego wchodzą: - salon - duży słoneczny - pokój - przedpokój - kuchnia - łazienka i wc. W 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

188 000 zł34 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cześć tu homek :-) Mieszkanie z Wieloma Możliwościami Na Sprzedaż w Sosnowcu, dzielnica Klimontów Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Sosnowcu, w dzielnicy Klimontów. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daleka

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

306 000 zł45 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne zarówno dla osoby prywatnej jak również na inwestycje pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,60 mkw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Zagórze,Sosnowiec

285 000 zł51 m² 5 561 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Zagórzu z pięknym widokiem na panoramę Sosnowca. Na powierzchnię 51,25 mkw składa się: -kuchnia -salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

440 000 zł42 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 w Sosnowcu na ulicy Marii Konopnickiej, w skład którego wchodzą: sypialnia kuchnia z salonem łazienka z wc przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Klimontów,Sosnowiec

209 000 zł42 m² 4 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,81 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzielnica Klimontów. Klatka schodowa zadbana i czysta. Budynek po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

275 000 zł46 m² 5 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,50m2 w Sosnowcu przy ul. Chrobrego - w skład którego wchodzi: - kuchnia z dużym oknem (oddzielna) - duży salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sielec,Sosnowiec

230 000 zł43 m² 5 348,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

M3 do remontu na Sielcu. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 43 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu - dzielnica Sielec. Klatka schodowa zadbana i czysta, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

322 222 zł44 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji dla biura i podatku pcc. Z nami wybierzesz swoje mieszkaniowe marzenia. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i jakże popularnej dzielnicy Sosnowca a osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Sielec,Sosnowiec

1 200 zł36 m² 32,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, przytulne, 2 - pokojowe mieszkanie w Sosnowcu, przy ulicy Jagiellońskiej 9a. Budynek mieści się na osiedlu wysokich bloków. Mieszkanie o powierzchni 36,47 m2, na 9.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij