dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Sosnowiec - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogoń,Sosnowiec

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone w Sosnowcu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku (bez windy), w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogoń,Sosnowiec

2 300 zł33 m² 69,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia przytulny apartament dwupokojowy z miejscem postojowym, zlokalizowany w Sosnowcu, dzielnica Pogoń. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Śródmieście,Sosnowiec

239 000 zł36 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

469 185 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 7 o powierzchni 50,45 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,37 M2 - pokój 12,89 M2 - łazienka 5,26 M2 - korytarz 4,93 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

328 176 zł40 m² 8 171,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

329 422 zł43 m² 7 694,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Śródmieście,Sosnowiec

299 000 zł49 m² 6 108,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Alei Zwycięstwa 25a (centrum Sosnowca). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

461 564 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 3 o powierzchni 50,17 M2 ekspozycja: północny - zachód termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,87 M2 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

418 018 zł44 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 38 o powierzchni 44,47 M2 termin realizacji: 30.01.2027 termin przekazania własności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,46 M2 - pokój 11,64 M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

305 000 zł40 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mega promocja cenowa! Poprzednia cena to 350 tys. Oferta ograniczona czasowo. Pospiesz się, my już czekamy na telefon od Ciebie! Marzysz o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogoń,Sosnowiec

255 000 zł46 m² 5 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe z potencjałem na 3 pokoje | 45,5 m | I piętro | Sosnowiec - Pogoń Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , położone na poszukiwanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sielec,Sosnowiec

295 799 zł40 m² 7 479,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mega promocja cenowa! Poprzednia cena to 352 tys. Oferta ograniczona czasowo. Marzysz o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca z 2 miejscami w hali garażowej, smart home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Śródmieście,Sosnowiec

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m z możliwością zrobienia salonu z aneksem kuchennym, zlokalizowane w centrum Sosnowca, ul. Targowa 3. Jest to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

297 158 zł39 m² 7 696,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzysz o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca z 2 miejscami postojowymi, ubezpieczeniem i smart premium w cenie? Ta oferta jest dla Ciebie. Pamiętaj,że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysoka

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są mieszkania "do spania" i są takie, do których wraca się z przyjemnością. To drugie właśnie czeka na nowego najemcę. Dlaczego warto tu zamieszkać? Świeżo po remoncie Wnosisz walizkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Sosnowiec

360 000 zł59 m² 6 116,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! polecamy do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow.58,86m2 , położone w Sosnowcu przy ul. Jagiellońskiej. Bardzo ładny układ, duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielec,Sosnowiec

294 402 zł39 m² 7 625,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzysz o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca z tarasem i ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się w najlepszej lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Zagórze,Sosnowiec

307 900 zł52 m² 5 977,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Duże i słoneczne 2 pokoje z balkonem! Zagórze | Sosnowiec ul. Lenartowicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

2 000 zł42 m² 47,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze dwupokojowe M pod wynajem mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 42,10 m 2 na którą składają się salon z kuchnią, sypialnia, przedpokój, oraz łazienka z wc. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środula,Sosnowiec

1 850 zł35 m² 53,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naftowa

Naftowa,Śródmieście,Centrum,Sosnowiec

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne piekne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem,składające się z dwóch pokoi kuchni, łazienki ,ubikacji i przedpokoju. Kuchnia jest wyposażona w małym pokoju jest łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Juliusz,Sosnowiec

222 900 zł53 m² 4 189,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu zakupu! kupimy twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielce,Sosnowiec

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie w trakcie generalnego remontu dostępne od kwiecień 2026 - Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zagórze,Sosnowiec

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie na wynajem* * Mieszkanie po generalnym remoncie tylko w naszym biurze! Dostępne od zaraz! Link do filmu: oferujemy do wynajmu mieszkanie po remoncie zlokalizowane w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Sosnowiec

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Warszawskiej 7 w Sosnowcu. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni ok. 34m2 jest kompletnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Sosnowiec,śląskie

229 000 zł45 m² 5 047,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,37 m2 z balkonem, usytuowanego na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

299 500 zł48 m² 6 239,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

**2 pokoje, sosnowiec, zagórze, ul dmowskiego 34 A/14** mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub adaptacja pod najemcę: układ pomieszczeń: - kuchnia - 2 osobne nieprzechodnie pokoje - Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagowa

Kazimierz Górniczy,Sosnowiec

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4 piętrze w zadbanym i monitorowanym budynku przy ul. Wagowej w Sosnowcu. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stacyjna

Maczki,Sosnowiec

151 000 zł49 m² 3 056,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Stacyjnej 3/7 w Sosnowcu. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Centrum,Sosnowiec

299 000 zł49 m² 6 108,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Mireckiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

173 000 zł37 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Sosnowcu, przy ulicy Al. Józefa Mireckiego, w dzielnicy Stary Sosnowiec. Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Śródmieście,Sosnowiec

239 000 zł36 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu - w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dańdówka,Sosnowiec

209 000 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Śródmieście,Sosnowiec

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m z możliwością zrobienia salonu z aneksem kuchennym, zlokalizowane w centrum Sosnowca , ul. Targowa 3. Jest to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

180 000 zł35 m² 5 200,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, co przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospodarcza

Pogoń,Sosnowiec

260 000 zł46 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią | 45,5 m | I piętro | Sosnowiec - Pogoń Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zagórze | 2 pok. | oddzielna kuchnia | 51 m | Loggia Prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 51 m , zlokalizowane w Sosnowcu w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Sosnowiec

235 000 zł68 m² 3 460,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! Mieszkanie idealne dla rodzin lub inwestora! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 67,90m2 położone na 3 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Piłsudskiego w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

324 900 zł43 m² 7 635,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje w nowym apartamentowcu z miejscem postojowym w hali garażowej, stan deweloperski| Sosnowiec ul. Sokolska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

314 900 zł41 m² 7 718,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Sosnowiec

241 400 zł80 m² 2 998,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! Mieszkanie idealne dla rodzin lub inwestora! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80,50m2 położone na 1 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Piłsudskiego w Centrum.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij