dowolna

Luksusowe mieszkania Sosnowiec - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają poprzednią naszą realizację podobnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł500 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Sobieskiego 6, w centralnej części miasta, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej i komunikacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,33 m² 8 166,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | Sosnowiec Dańdówka, 11 listopada cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

484 900 zł42,76 m² 11 340,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje! Top lokalizacja!| Sosnowiec ul. Klimontowska zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 900 zł56,40 m² 11 523,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard! 3 pokoje z tarasem! Inwestycja Park Zagórski| Sosnowiec, ul. Romana Dmowskiego zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,53 m² 6 966,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej 9a w Sosnowcu. Lokal znajduje się na parterze w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50,90 m² 7 053,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Środula | Sosnowiec ul. Wybickiego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł71,32 m² 6 281,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela. *Cena mieszkania to 460 000 zł mieszkanie do odświeżania na tip top (jest firma, która może to zrobić, koszt około 20 000 zł) mogę to zlecić.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

309 000 zł64,72 m² 4 774,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w nowym budownictwie | Garaż podziemny i komórka | Klimatyzacja | Balkon | Sosnowiec Niwka Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł52 m² 8 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Ostrogórskiej, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,02 m² 35,28 zł/m²

 

Piętro:9/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne Powierzchnia: 51.02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

NA sprzedaż - Apartament premium 106 m | po generalnym remoncie | bezczynszowe | klimatyzacja | podłogówka | 1 piętro Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej , dzielnica niwka. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł56 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m znajduje się na pierwszym piętrze na nowym osiedlu Nowa Środula. Ekspozycja mieszkania to południowy- wschód, co czyni je słonecznym i ciepłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł95,31 m² 11 436,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament dla wymagających! Świetna lokalizacja! | Sosnowiec ul. Rydza Śmigłego zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł31,94 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł124,60 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie położone w Sosnowcu przy ul. Jana Kiepury. To nieruchomość, która łączy komfort mieszkania w apartamencie z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,03 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,03 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Sosnowca - Pogoni, ul. Legnicka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł71,84 m² 5 637,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł47 m² 10 872,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam ładnie urządzone mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Gwiezdnej Oferujemy Państwu na sprzedaż ładnie urządzone mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy gwiezdnej Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł34,91 m² 7 874,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Koszalińskiej w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,98 m² 9 449,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu z tarasem zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Gwiezdnej, w dzielnicy Zagórze. Układ funkcjonalny: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł32,94 m² 8 287,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni, pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę ładnie urządzone mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Gwiezdnej Oferujemy Państwu na wynajem ładnie urządzone mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Gwiezdnej Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche mieszkanie o powierzchni 46m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł53,58 m² 8 305,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Żurawiej, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64,66 m² 10 439,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferta dotyczy mieszkania 3-pokojowego położonego na 3 piętrze z miejscem postojowym zewnętrznym. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,37 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania w cenionej dzielnicy Pogoń w Sosnowcu. Położenie przy zacisznej ulicy Zakątek gwarantuje idealny balans między.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44,56 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Klimontowskiej 45b. Lokal znajduje się w cichej dzielnicy Klimontów, w okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł62,78 m² 7 007,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne 3 pokoje, świetny układ i lokalizacja! | Sosnowiec Pogoń ul. Będzińska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.