dowolna

Mieszkania Sosnowiec Milowice

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

235 000 zł51,30 m² 4 580,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizacje, reszta jest stanem realnym. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

309 400 zł54,94 m² 5 631,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy K.K Baczyńskiego. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy umeblowane dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 41,22 mkw Zrób sobie wirtualny spacer po mieszkaniu - zapraszamy na naszą stronę www. lub kliknij link w ogłoszeniu :-) Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 000 zł37,60 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfort, kameralną zabudowę oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

365 000 zł43,39 m² 8 412,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Szosowej w Sosnowcu w dzielnicy Milowice. Budynek zlokalizowane jest na pograniczu Sosnowca, czeladzi oraz Katowic. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47,71 m² 50,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,71 m , zlokalizowane na osiedlu Nowy Pekin przy ul. Rydza-Śmigłego w Sosnowcu. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku 4 piętrowym. Łazienka po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu, pozostała część mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł43,72 m² 8 234,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,30 m² 6 527,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do Katowic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,16 m² 6 567,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku 4 piętrowym. Lokal wymaga odświeżenia i urządzenia według własnego gustu. Mieszkanie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł66,91 m² 7 995,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Nowe osiedle | miejsce parkingowe | Sosnowiec, ul. Baczyńskiego Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,34 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! Jeśli szukasz świetnej ALTERNATYWY dla zatłoczonych osiedli i drogich mieszkań w centrum, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milowice,Sosnowiec

295 000 zł43 m² 6 865,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,97 m , położone w Sosnowcu - dzielnica Milowice, przy ul. Baczyńskiego 44. Mieszkanie znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kukułek

Milowice,Sosnowiec

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ulicy Kukułek 18 w Sosnowcu. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 I piętro Ogrzewanie elektryczne Przeznaczone dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolonia Pekin

Milowice,Sosnowiec

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, stylowo urządzone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej i spokojnej części Sosnowca przy ul. Kolonia Pekin 5. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosowa

Milowice,Sosnowiec

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie na wynajem* * Mieszkanie po remoncie tylko w naszym biurze! Dostępne od zaraz! Najem okazjonalny! Oferujemy do wynajmu mieszkanie po remoncie zlokalizowane w Sosnowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

550 000 zł62 m² 8 921,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe M w nowym budownictwie Wyjątkowe, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,85 m , położone na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Krzysztofa Baczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament w nowo wybudowanym budynku przy ul. Baczyńskiego w Sosnowcu o następujących parametrach: 47 m 2 - sypialnia, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Milowice,Sosnowiec

2 200 zł48 m² 45,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kukułek

Milowice,Sosnowiec

1 090 zł25 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kukułek 18. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 I piętro Ogrzewanie elektryczne Przeznaczone dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milowice,Sosnowiec

269 000 zł46 m² 5 838,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Milowice, o powierzchni 46,1 m2 (w tym pomieszczenie przynależne), sprzedam, cena 269 000 zł. Oferta bez prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Studzienna

Milowice,Sosnowiec

1 263 zł29 m² 43,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Sosnowiec, ul. Studzienna 12/22 Lokal usytuowany na parterze, składający się z pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna, gazowa, C.O. - zasilane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kolonia Pekin,Sosnowiec

399 000 zł45 m² 8 806 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Nowa Kielecka | Sosnowiec ul. Kielecka zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Milowice,Sosnowiec

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 37 Lokalizacja: sosnowiec, ul. Baczyńskiego 37 Piętro: 1 z 4 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 55 m Balkon: tak Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

430 000 zł47 m² 9 098,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,26 m , zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Baczyńskiego w prestiżowej dzielnicy Milowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Studzienna

Milowice,Sosnowiec

1 263 zł29 m² 43,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

430 000 zł47 m² 9 098,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Milowice,Sosnowiec

369 000 zł56 m² 6 596,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Milowice, mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,94 m2 z pomieszczeniem przynależnym, sprzedam, cena 369 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 55m2 w Sosnowcu (milowice) przy ulicy Baczyńskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podjazdowa

Milowice,Sosnowiec

119 000 zł26 m² 4 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Vestalia Property oferuje na sprzedaż mieszkanie - Sosnowiec, milowice Vestalia Property oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w Sosnowcu, w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Milowice,Sosnowiec

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z atrakcyjnym układem pomieszczeń! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,94 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu. Klatka schodowa zadbana i czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

430 000 zł47 m² 9 098,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

439 000 zł47 m² 9 289,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

439 000 zł47 m² 9 289,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 55m2 w Sosnowcu (milowice) Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku - w atrakcyjnej części osiedla przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

439 000 zł48 m² 9 242,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,5 m , zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Baczyńskiego w prestiżowej dzielnicy Milowiec.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij