Mieszkanie, ul. Kapliczna
Kapliczna, Sosnowiec, śląskie
- 316 000 zł
- 37,60 m²
- 8 404,26 zł/m²
Angelika Młodeck...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kapliczna
Kapliczna, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kapliczna
Zaktualizowane: 12 maja 2026
316 000 zł 37,60 m² 8 404,26 zł/m²
1/3
2
-
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 316 000 zł (8 404,26 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Sosnowcu)
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 37,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Łazienka: oddzielne WC
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Twój Własny Dom Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 784876
Lokalizacja
- Adres: Kapliczna, Sosnowiec, śląskie
Opis nieruchomości
Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfort, kameralną zabudowę oraz nowoczesne rozwiązania.
Na sprzedaż 2- pokojowy apartament o powierzchni 37,60 mkw z dużym balkonem, położony na pierwszym piętrze.
Opis inwestycji:
W budynku znajduje się tylko 12 mieszkań, dzięki czemu inwestycja zapewnia większą prywatność i wygodę niż duże osiedla. (...)
697 520...
697 520 941
733 700 321