dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

228 000 zł39 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka cynamonowy dom - balkon Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 39 m 2 która mieści się w centrum miasta na zamkniętym osiedlu Cynamonowy Dom. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Pogoń,Sosnowiec

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - 3 pokoje - osiedle pogoń Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61 m 2 mieści się w Sosnowcu na Osiedlu Pogoń, ul. Hallera. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Sosnowiec

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe - osiedle piastów Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 69,34 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na Starym Sosnowcu. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

165 000 zł54 m² 3 076,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pomagamy za darmo w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym Open Finance , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedażypiękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Milowice,Sosnowiec

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferuję państwu klimatyczne mieszkanie na poddaszu w Sosnowcu, dzielnicy Milowice. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal o powierzchni 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

156 000 zł67 m² 2 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W kamienicy - centrum Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 67 m 2 położone na IV piętrze w kamienicy w Sosnowcu. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołłątaja

Sosnowiec,śląskie

209 000 zł54 m² 3 866 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję do sprzedania mieszkanie w Centrum Sosnowca. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w nowej , bez czynszowej kamienicy. Idealne także pod działalność gospodarczą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielec,Sosnowiec

155 000 zł54 m² 2 870,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - sielec - 3 pokoje - do remontu Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na Osiedlu Sielec ul. Narutowicza. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Pogoń,Sosnowiec

120 000 zł58 m² 2 079 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania przestronne, dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu , w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

127 000 zł58 m² 2 189,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle zagórze - 3 pokoje negocjacja ceny Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na osiedlu Zagórze. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimontów

Klimontów,Sosnowiec

128 500 zł59 m² 2 177,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - osiedle klimontów - kamienica Z co negocjacja ceny! Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59 m2 położone na I piętrze w kamienicy w Sosnowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sielec,Sosnowiec

220 000 zł73 m² 3 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Z balkonem - osiedle sielec Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 73 m 2 położone na parterze w niskim bloku na Osiedlu Sielec w Sosnowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

285 000 zł114 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe - dwupoziomowe Z działką 370M2 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie ( połowa domu ) dwupoziomowe, bezczynszowe o powierzchni 114,50 m 2 z ogrodem o powierzchni 370.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołłątaja

Sosnowiec,śląskie

234 000 zł54 m² 4 331 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję do sprzedania mieszkanie w Centrum Sosnowca. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w nowej , bez czynszowej kamienicy. Składa się z trzech pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

84 900 zł30 m² 2 830 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Firma nasza oferuje państwu do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną W sosnowcu przy ul. Ostrogórska/jagielońska Mieszkanie zlokalizowane na dziesiątym piętrze, składające się z 1 pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Niwka,Sosnowiec

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję przestronne, atrakcyjne mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Kalinowej. Nieruchomość o powierzchni 60m2 usytuowana jest na parterze w wysokim bloku z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

179 000 zł73 m² 2 452,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - zagórze - 4 pokoje - balkon Do sprzedaży komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m 2 położone na wysokim parterze w niskim bloku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kołłątaja

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł62 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kołłątaja

Sosnowiec,śląskie

314 000 zł75 m² 4 183 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

92 000 zł36 m² 2 544,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem - dobra lokalizacja - centrum Atrakcyjne mieszkanie dla osób ceniących sobie ciszę i spokój o powierzchni 36,16 m2 położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Środula

Środula,Sosnowiec

79 000 zł31 m² 2 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka środula Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni użytkowej 30,63 m 2 położona na parterze w wieżowcu zlokalizowana na Osiedlu Środula. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiepury

Sosnowiec,śląskie

288 000 zł59 m² 4 881,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie Z garażem podziemnym - komfort I wygoda - dokonała lokalizacja Atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,4 m 2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołłątaja

Sosnowiec,śląskie

214 000 zł53 m² 4 022 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie W centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,63 m 2 mieści się w centrum Sosnowca. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środula

Środula,Sosnowiec

148 000 zł50 m² 2 960 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - 2 pokoje - balkon os. Środula Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m 2 mieści się w Sosnowcu na Osiedlu Środula. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

69 000 zł18 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka W centrum sosnowca Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni użytkowej 18 m 2 położona na IV piętrze w wieżowcu zlokalizowana w centrum Sosnowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

84 000 zł20 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka aleja zwycięstwa - niski czynsz oferta idealna jako inwestycja na wynajem istnieje możliwość kupienia dwóch takich mieszkań oraz większej negocjacji Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jęzor

Jęzor,Sosnowiec

165 000 zł70 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogrodem - sosnowiec - jęzor Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 70m 2 zlokalizowane w Sosnowcu osiedle Jęzor. Mieszkanie mieści się w domu dwurodzinnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Sosnowiec

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sosnowiec -słoneczne Z balkonem - śródmieście idealna inwestycja na wynajem Mieszkanie o powierzchni 39,19 m 2 , położone na II piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

200 000 zł85 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W sosnowcu - kamienica - 3 pokoje Z balkonem Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 84,28 m 2 zlokalizowana w ścisłym centrum Sosnowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Zagórze,Sosnowiec

165 000 zł72 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - niski blok - 3 pokoje Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 71,46 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na Osiedlu Zagórze ul. Koszalińska. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemiczna

Pogoń,Sosnowiec

65 000 zł36 m² 1 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pogoń - kamienica - I piętro - kawalerka Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na Osiedlu Pogoń ul. Chemiczna. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie na wysokim parterze, składa się z saloniku, aneksu kuchennego, sypialni na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Sosnowiec

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! mieszkanie 3 pokojowe Z ogrodem Atrakcyjne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85 m2 z dużym tarasem oraz ogrodem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemiczna

Pogoń,Sosnowiec

75 000 zł36 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Struga

Sosnowiec,śląskie

105 000 zł34 m² 3 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie blisko centrum sosnowca Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni użytkowej 34 m 2 położona na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Sosnowiec

450 000 zł85 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! mieszkanie 3 pokojowe Z garażem I ogrodem Atrakcyjne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85 m2 z dużym tarasem oraz ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala-Dobrzańskiego

Klimontów,Sosnowiec

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

169 000 zł65 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum po remoncie - 3 pokoje - balkon Mieszkanie o powierzchni 65m 2 zlokalizowane w centrum Sosnowca przy ul. Ostrogórskiej - Jagiellońskiej. Mieszkanie położone na VII piętrze, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Środula

Środula,Sosnowiec

107 000 zł30 m² 3 566,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka Z balkonem po generalnym remoncie - środula Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni użytkowej 30 m 2 położona na siódmym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Pogoń,Sosnowiec

135 000 zł46 m² 2 967,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przestronne, jasne i słoneczne w Sosnowcu, dzielnicy Pogoń przy ul. Hallera. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w wysokim bloku z windą. Lokal o powierzchni.