dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

124 000 zł42 m² 2 952,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie Spółdzielcze własnościowe z kw, składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, dużego przedpokoju w kształci litery L. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Ludwik,Sosnowiec

128 000 zł56 m² 2 286,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie do remontu usytuowane na 3 piętrze. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej dzielnicy Ludwik, blisko centrum. Pokój przechodni, z większego przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

119 000 zł39 m² 3 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, centrum, ostrogórska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż wygodnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze, białostocka, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż słoneczne i bardzo zadbane, doinwestowane, rodzinne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szybowa

Niwka,Sosnowiec

160 000 zł84 m² 1 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z1987 r. -z balkonem, mieszkanie bardzo przestrzenne z dużym salonem i ustawnymi 3 pokojami. Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Pogoń,Sosnowiec

110 000 zł38 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu. 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Brak balkonu. Okna stare drewniane. Czynsz 340 zł z zaliczką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do zakupu mieszkanie w Sosnowcu, dzielnicy Sielec. Cicha i zielona okolica daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Nieruchomość usytuowana jest na 9 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Niwka,Sosnowiec

86 000 zł31 m² 2 812,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, niwka, tuwima, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż doinwestowane, bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wesoła

Sielec,Sosnowiec

90 000 zł27 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka w bardzo dobrym stanie w idealnej lokalizacji w centrum Sosnowca. Gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone: - agd: piec gazowy, lodówka, piekarnik, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielec,Sosnowiec

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy ładne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe, z kuchnią, łazienką z wc. Niezależne pokoje bardzo ustawne, na podłogach panele, ściany gładzone. Okna pcv. Łazienka wykafelkowana, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielec,Sosnowiec

154 000 zł54 m² 2 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, sielec, narutowicza, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż wygodnie usytuowane, w pełni rozkładowe i rodzinne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Zagórze,Sosnowiec

240 000 zł71 m² 3 380,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie w Sosnowcu, w cichej, zielonej dzielnicy Zagórze, przy ulicy Zielonogórskiej. Jest to przestronne mieszkanie, doskonałe dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Sosnowiec,śląskie

307 000 zł77 m² 3 987,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu położone w Ścisłym Centrum Sosnowca przy ul.Marii Curie -Skłodowskiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim, aktualnie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Dębowa Góra,Sosnowiec

65 000 zł60 m² 1 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 60m2 w skład której wchodzą 2 bardzo duże pokoje, duża widna kuchnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Pogoń,Sosnowiec

78 000 zł39 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy naszym klientom mieszkanie w spokojnej części miasta, w Sosnowcu Pogoni. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek jak również łatwy dostęp do trasy szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Środula,Sosnowiec

125 000 zł50 m² 2 513,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, środula, grottgera, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż tanie, słoneczne i rodzinne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,73m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Zagórze,Sosnowiec

172 000 zł64 m² 2 693,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze, koszalińska, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż bardzo ładne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Urbanowicz

Sielec,Sosnowiec

57 000 zł20 m² 2 850 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe słoneczne mieszkanie na 9 piętrze. Mieszkanie po remoncie do odświeżenia. Na ścianach gładzie, panele. Wc i łazienka razem z kabiną prysznicową. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Pogoń,Sosnowiec

122 000 zł50 m² 2 440 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta wygodnego i funkcjonalnego mieszkania! Proponujemy do sprzedaży dwupokojowy lokal mieszkalny znajdujący sie w Sosnowcu na Pogoni, przy ul. Dąbrowszczaków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

219 000 zł72 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy naszym klientom fantastycznie zlokalizowaną nieruchomość, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Sosnowiec

186 000 zł63 m² 2 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta dla klientów szukających przestronnego mieszkania w spokojnym miejscu, lecz w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie trzypokojowe o pow. 63mkw, usytuowane jest w lubianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Będzińska

Pogoń,Sosnowiec

164 000 zł66 m² 2 473,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, słoneczne mieszkanie w Sosnowcu, w dzielnicy Pogoń, blisko Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Ślaskiego! To fantastyczne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

94 000 zł33 m² 2 891,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,51 m1, usytuowane na parterze w bloku czteropiętrowym. Funkcjonalny układ mieszkania - dwa pokoje ( jeden przechodni, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Będzińska

Pogoń,Sosnowiec

270 000 zł73 m² 3 698,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przygotowaliśmy na Państwa ofertę zakupu nieruchomości położonej w doskonale skomunikowanej dzielnicy miasta, dzielnicy Pogoń. Jasne, przestronne z ciekawym układem pomieszczeń mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu widne i słoneczne mieszkanie w zielonej części miasta. Nieruchomość położona na V piętrze w wysokim bloku z windą o pow. 43m2 Dwa niezależna pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Pogoń,Sosnowiec

106 000 zł53 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Środula

Środula,Sosnowiec

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, środula, wyspiańskiego, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż przestronne, słoneczne i rodzinne, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Sosnowiec,śląskie

307 000 zł77 m² 3 987,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Sielec,Sosnowiec

108 000 zł38 m² 2 842,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, sielec, wesoła, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż doinwestowane, bardzo ładne i wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

85 000 zł25 m² 3 367,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, centrum, jagiellońska, mieszkanie, kawalerka, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż wyremontowane, doinwestowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Pogoń,Sosnowiec

117 000 zł39 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w Sosnowcu praktycznie w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość położona jest na IX piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

209 000 zł61 m² 3 426,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w samym centrum Sosnowca w jednej z kamienic przy al. Zwycięstwa. Niepowtarzalny klimat kamienicy połączony z nowoczesną aranżacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Sosnowiec

135 000 zł36 m² 3 791,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia w Centrum Sosnowca przy ul. Jagiellońskiej - w rejonie ulicy Kościelnej. Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

97 900 zł40 m² 2 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy naszym klientom jasne, przytulne mieszkanie w spokojnej części miasta. Nieruchomość usytuowana jest na I piętrze w bloku o wysokiej zabudowie przy ul. Anieli Urbanowicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Zagórze,Sosnowiec

173 000 zł64 m² 2 688,42 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze ul. 11 Listopada. Mieszkanie posiada trzy niezależne pokoje, dużą i widną kuchnię, łazienkę i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Sosnowiec

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko Centrum. Pokoje w układzie niezależnym, widna oddzielna kuchnia, łazienka z wc tapeta, balkon. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Będzińska

Pogoń,Sosnowiec

239 000 zł73 m² 3 273,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną ofertę mieszkania położonego w Sosnowcu na Pogoni przy ulicy Będzińskiej. Lokal mieszkalny znajdujące się na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Zagórze,Sosnowiec

175 000 zł64 m² 2 734,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie , o pow. 64m2 w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowane na parterze w niskim 4 piętrowym bloku.Kuchnia duża, połączona z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36mkw położone przy ul. Zagłębiowskiej w Sosnowcu. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi w układzie niezależnym, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Piastów,Sosnowiec

95 000 zł34 m² 2 789,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na osiedlu Piastów w niskiej zabudowie. Jeden duży pokój, widna oddzielna kuchnia z meblami w zabudowie, łazienka z wc z oknem w glazurze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij