dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Pogoń,Sosnowiec

190 000 zł55 m² 3 401 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! kontakt Kasia! lokalizacja - Sosnowiec, ul. Wysoka media - gaz, woda ciepłą junkers, ogrzewanie miejskie, czynsz 425 (3os.) MIESZKANIE - 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, balkon, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Dańdówka,Sosnowiec

209 000 zł64 m² 3 290,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z wyodrębioną właśnością o powierzchni 63,52 m2. MIeszkanie po generalnym remoncie! Wymienione instalacje: wodna, gazowa i elektryczna. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kalinowa

Dańdówka,Sosnowiec

199 000 zł72 m² 2 763,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Sprzedam lub zamienię na mniejsze bez pośredników, mieszkanie w cichej i zielonej dzielnicy Sosnowca. Cztery pokoje, widna kuchnia, łazienka, osobno wc, balkon. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Sosnowiec

155 000 zł47 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń w bardzo dobrej lokalizacji (okolica zus i byłego kbo). Spokojna i zielona okolica, niski blok, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

209 000 zł55 m² 3 742 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kontakt ****** kasia******** lokalizacja - Sosnowiec ul. Legionów media - woda - junkers gazowy, gaz - miejski, ogrzewanie - miejskie, czynsz 300zł mieszkanie - 55,58M2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielec,Sosnowiec

184 000 zł49 m² 3 755 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kontakt *** kasia*** lokalizacja - Sosnowiec ul. Narutowicza, media - C.O. miejskie, woda z sieci, gaz - odcięty na życzenie właściciela z możliwością podłączenia, mieszkanie - 48,66m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

65 000 zł35 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z widna kuchnia na niskim parterze do sprzedania - do remontu. Wymienione okna, instalacje wodno-kanalizacyjna, elektryczna. Nowa wylewka przygotowana pod polozenie podlogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

130 000 zł44 m² 2 943,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Własnościowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze wysokiego bloku w ciekawej lokalizacji. Słoneczne mieszkanie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, osobnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

145 000 zł51 m² 2 838,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny M3 położony w Zagórzu przy ulicy Białostockiej o pow. 51,08 m2. Lokal składa się z : dużego pokoju z balkonem na południe (widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

87 000 zł33 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo Niski czynsz 216zl plus zaliczki Kontakt mailowy:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Będzińska

Pogoń,Sosnowiec

209 000 zł63 m² 3 317 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 niedaleko centrum Sosnowca. Duży salon połączony z kuchnią , dwa mniejsze ale ustawne pokoje , łazienka i wc osobno. Dodatkowo balkon oraz komórka na piętrze do dyspozycji lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarna

Śródmieście,Sosnowiec

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w bloku ocieplonym, ogrodzonym, wysoki parter, miejsce parkingowe w ogrodzonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

194 000 zł57 m² 3 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!do sprzedania przestronne słoneczne mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku w centrum miasta. Blok położony jest w atrakcyjnej, cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie czteropokojowe, nadające się do własnej aranżacji wnętrza, duża przestronna kuchnia połączona z salonem, łazienka i wc osobno w glazurze. Podłogi wylewki, ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zagórze,Sosnowiec

129 990 zł44 m² 2 940,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Urocze, ustawne, bardzo ciepłe, widne i świetnie ulokowane mieszkanie w dzielnicy Zagórze. Okna na południe. Mieszkanie jest po odświeżeniu, nadaje się do zamieszkania od zaraz. Podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

190 000 zł58 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Blok po całkowitym remoncie wewnątrz i na zewnątrz (ocieplony). Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna. Możliwość zamiany na mieszkanie mniejsze za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Śródmieście,Sosnowiec

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja, mam pilnie do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

130 000 zł51 m² 2 549 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Do sprzedania jest przytulne mieszkanie o pow. 51 m2 składające się z 2 pokoi, oddzielnej dużej widnej kuchni, dwóch przedpokoi, łazienki, osobnego wc, oraz dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z trzema nieprzechodnimi pokojami i kuchnią otwartą na salon. Można też zrobić oddzielną kuchnię zamieniając murek w ściankę gdyż ma swoje okno. Łazienka i ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

172 000 zł49 m² 3 487,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bardzo ładne rozkładowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim drugim piętrze bloku. Mieszkanie bezczynszowe w stanie idealnym do zamieszkania. Mieszkanie remontowane było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

234 000 zł66 m² 3 543,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne, słoneczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowane na drugim ostatnim piętrze bloku. Mieszkanie rozkładowe z ekspozycją okien na wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pawia

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

248 500 zł71 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń w bardzo dobrej lokalizacji. Na piętrze trzech lokatorów. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dańdówka

Dańdówka,Sosnowiec

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąca oferta! Oferujemy Państwu bardzo przytulne słoneczne mieszkanie mieszczące się na parterze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie bezczynszowe w stanie bardzo dobrym, czyste, zadbane, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Klimontów

Klimontów,Sosnowiec

139 900 zł42 m² 3 330,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie o wysokim standardzie, usytuowane na 2 najwyższym piętrze kamienicy, w dzielnicy Klimontów. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 posiada 1 przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

223 500 zł63 m² 3 547,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne ustawne mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku, w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 posiada trzy pokoje, średniej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

153 000 zł47 m² 3 255,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest trzy-pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w dziesięcio-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (w tym jeden przejściowy), kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

165 000 zł54 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne widne mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze bloku mieszczącego się na dużym ale spokojnym i zadbanym osiedlu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

139 000 zł44 m² 3 147,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

147 000 zł51 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ustawne i widne mieszkanie o powierzchni 51 mkw usytuowane na parterze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz spiżarki, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

205 000 zł67 m² 3 059,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecamy!~do sprzedania mieszkanie o powierzchni 67,34m2, 3 pokojowe, z widna kuchnia, lazienka, osobna toaleta znajdujace sie na 9 pietrze w bloku 9 pietrowym ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Zagórze,Sosnowiec

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, lokal mieszkalny ma powierzchnię 50 m2 składa się z dużego pokoju z balkonem, małego pokoju, łazienki razem z wc, kuchni oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

80 000 zł30 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu jednopokojowe przytulne mieszkanie usytuowane na parterze wysokiego bloku. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju oraz osobnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

195 000 zł56 m² 3 482,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane w centrum miasta na czwartym ostatnim piętrze bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, ustawnego przedpokoju z pojemną szafą, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

99 000 zł29 m² 3 363,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym ostatnim piętrze bloku. Mieszkanie jest zadbane, wymaga jedynie odświeżenia. W pokoju na podłodze położony jest parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

142 000 zł46 m² 3 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. ~Mieszkanie składa się z 2 pokoi, niedużej kuchni z oknem, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niwka

Niwka,Sosnowiec

215 000 zł62 m² 3 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62m2, 2 pokojowe, z widną kuchnią, łazienką oraz osobną garderobą. Blok znajduje się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym~w Sosnowcu-Niwka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Śródmieście,Sosnowiec

125 000 zł43 m² 2 927,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe (42,7 m2) o atrakcyjnym rozkładzie, położone na drugim piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły, przy ulicy Sobieskiego (spóldzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

140 000 zł44 m² 3 181 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** do sprzedania*** Mieszkanie w Sosnowcu-Zagórzu. Powierzchnia 44m kw. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, łazienka, wc. Położone na 8/10. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł72 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam wlasnosciowe spoldzielcze pilnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Pogoń,Sosnowiec

148 000 zł49 m² 3 020,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pogoń - Dąbrowszczaków / Zamenhofa. Dwa pokoje, bardzo duża kuchnia, niski czynsz Oferta sprzedaży ładnego, przestronnego mieszkania o standardzie pozwalającym na natychmiastowe wprowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,79m2 usytuowane na trzecim ostatnim piętrze bloku położonego w okolicy centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij