dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

438 960 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

379 680 zł40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

370 781 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

335 530 zł30 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

396 431 zł42 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

428 901 zł54 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Sosnowiec

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę.Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

370 781 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

388 773 zł41 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

465 369 zł51 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

431 680 zł57 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Niwka,Sosnowiec

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sosnowiec - ul. Białej Przemszy | 2 pokoje z balkonem osobna widna kuchnia Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

478 540 zł57 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

394 944 zł41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

342 997 zł30 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielec,Sosnowiec

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania po generalnym remoncie bez nakładów finansowych? Zależy Ci na mieszkaniu kompletnie wyposażonym i umeblowanym? Czy bardziej istotna jest dla Ciebie spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

349 859 zł39 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

379 000 zł70 m² 5 448,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,56 m2, zlokalizowane w Sosnowcu, przy ulicy Sobieskiego 34. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

430 730 zł55 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

399 552 zł42 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Zagórze,Sosnowiec

158 000 zł29 m² 5 448,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu dzielnica Zagorze z widokiem na piękny pas zieleni. Cicha i spokojna okolica oraz dobrze skomunikowana dzielnica to niezaprzeczalny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Pogoń,Sosnowiec

268 000 zł47 m² 5 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 z balkonem w Sosnowcu przy ul. Hallera ( Dzielnicy Pogoń). Rozkład pomieszczeń: pokój 1 Pokój 2 Pokój 3 oddzielna kuchnia z oknem duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sielec,Sosnowiec

425 000 zł57 m² 7 443,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dni otwarte promocja (piątek i sobota). Zapytaj o dostępne rabaty! Zniżki obejmują zarówno miejsca postojowe, jak i lokale mieszkalne! Kameralna inwestycja mieszkaniowa Zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sielec,Sosnowiec

348 585 zł42 m² 8 375,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Oferta bez prowizji i podatku pcc Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2 z gwarancją najniższej proponowanej ceny * Zakup bezpośrednio * Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Kukułek,Sosnowiec

425 784 zł54 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Apartament trzy-pokojowy w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym salonem w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

481 380 zł57 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

449 939 zł50 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczna

Pogoń,Sosnowiec

179 000 zł52 m² 3 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uwaga: świetna oferta zarówno dla odbiorcy indywidualnego jak i inwestora! Istnieje możliwość remontu generalnego i sprzedaży wykończonego mieszkania - cena oraz warunki do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

431 680 zł57 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sosnowiec,śląskie

399 900 zł47 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z balkonem Mieszkanie w trakcie generalnego remontu dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sielec,Sosnowiec

495 198 zł54 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w zielonej i spokojnej dzielnicy sosnowca osiedle "na Wzgórzu" to: zrównoważona technologia chroniąca środowisko 5 min. do Centrum łatwy i szybki odjazd do miast Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rzeczna

Pogoń,Sosnowiec

119 000 zł26 m² 4 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Uwaga: świetna oferta zarówno dla odbiorcy indywidualnego jak i inwestora! W ramach tej inwestycji do sprzedaży pozostało kilka mieszkań, ich układy prezentuje załączony rzut nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Dębowa Góra,Sosnowiec

110 000 zł35 m² 3 155,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy przestronne i przytulne mieszkanie po remoncie, położone w cichej i spokojnej okolicy Sosnowca, przy ul. Mikołajczyka. Lokal znajduje się w kamienicy i idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

335 530 zł30 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środula,Sosnowiec

329 000 zł52 m² 6 357,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Komfortowe 2 pokoje, nowoczesny układ z tarasem, obok Parku, kameralny 2 piętrowy blok | Sosnowiec ul. Grottgera (środula) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrogórska

Centrum,Sosnowiec

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Poszukujesz M4 w doskonałej lokalizacji do własnej aranżacji , w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji miejskiej? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Polecamy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Pogoń,Sosnowiec

328 000 zł57 m² 5 758,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja agencyjnej! Mam do zaoferowania mieszkanie wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 63,20 m {mieszkanie 56,96 m , piwnica 6,24 m } położone w Sosnowcu - Pogoń przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Sosnowiec

310 000 zł43 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Sosnowca po generalnym remoncie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,78 m , położone w sercu miasta przy ulicy Żurawiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Śródmieście,Sosnowiec

275 000 zł46 m² 5 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

od transakcji! Mieszkanie po remoncie w samym sercu miasta idealna lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na parterze w bloku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodociągi

Maczki,Sosnowiec

229 500 zł45 m² 5 092,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu generalnego W bardzo spokojnej okolicy ul. Wodociągi O powierzchni 45,07m2 - sosnowiec-maczki Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,07m2. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

530 000 zł72 m² 7 358,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,03m2 zlokalizowane w Sosnowcu, przy ul. Wspólnej. W skład mieszkania wchodzi: pokój 1 pokój 2 pokój 3 pokój 4 oddzielna kuchnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij