dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Sosnowiec,śląskie

98 000 zł47 m² 2 072,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm/69/2021/a06-22 Sosnowiec, ul. Stanisława Staszica 24/4 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Sosnowiec

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Sosnowcu-Centrum o powierzchni 48m2. Wymienione piony kanalizacyjne i instalacja elektryczna. Nowe okna trzyszybowe. Centralne ogrzewane z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

160 000 zł50 m² 3 208,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm/94/2021/a06-22 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 85/18 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

104 000 zł48 m² 2 157,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm/68/2021/a06-22 Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego 46/6 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

165 000 zł69 m² 2 398,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm/73/2021/a06-22 Sosnowiec, ul. Dobrzańskiego 154/2 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Sielec,Sosnowiec

179 000 zł42 m² 4 211,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 42.5m. Lokal położony na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Narutowicza w Sosnowcu. Mieszkanie kwalifikuje się do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Sosnowiec,śląskie

285 000 zł60 m² 4 726,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz mieszkania z ogródkiem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam dla Ciebie mieszkanie w Sosnowcu znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Sosnowiec

239 999 zł41 m² 5 853,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Sosnowcu o powierzchni 41m2 w skład którego wchodzą 3 pokoje: - salon - pokój - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - piwnica Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Środula

Środula,Sosnowiec

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym potencjałem na parterze z balkonem! Powierzchnia mieszkania to 36 m2 + piwnica 2,5m2 dk 94 w odległości 300m /auchan Sosnowiec zaledwie w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Sosnowiec

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 w skład którego wchodzą: - salon z balkonem - dwie sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Zagórze,Sosnowiec

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy na pierwszym piętrze z dużym balkonem? Mam do zaoferowania trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajdującego się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

257 600 zł39 m² 6 605,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez pcc Mieszkania od dewelopera Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Sosnowca! lokalizacja: * Odległość do Centrum: 5 minut autem * Park Sielecki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dańdówka

Dańdówka,Sosnowiec

230 000 zł50 m² 4 570,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3, składające się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej dużej kuchni z oknem, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

188 600 zł26 m² 7 253,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

289 900 zł45 m² 6 442,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

339 600 zł54 m² 6 288,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orląt Lwowskich

Niwka,Sosnowiec

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 40m2 do odświeżeneia w dzielnicy niwka przy ulicy Orląt Lwowskich. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 2p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

429 700 zł64 m² 6 714,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

257 600 zł39 m² 6 605,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

169 800 zł33 m² 5 145,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie 2 pokoje | Stary Sosnowiec Z Pięknym Widokiem na Jezioro stawiki. Zadzwoń:   lub   . Pamiętaj, że współpracując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

205 898 zł30 m² 6 863,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

331 200 zł48 m² 6 858,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niwka

Niwka,Sosnowiec

253 900 zł60 m² 4 196,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z trzech pokoi, kuchni z oknem, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 60,50m2. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niwka

Niwka,Sosnowiec

299 000 zł77 m² 3 903,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M5, składające się z czterech pokoi, oddzielnej dużej kuchni z oknem, łazienki, toalety oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

499 000 zł120 m² 4 167,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

agencyjnej! Na sprzedaż zjawiskowe, w pełni urządzone mieszkanie, przy ul. Ostrogórskiej 17 o powierzchni 67,17m2 (119,73m2 całkowitej). Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwki

Jęzor,Sosnowiec

254 000 zł60 m² 4 198,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji w spokojnej, cichej okolicy. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpaków

Pogoń,Sosnowiec

280 000 zł52 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Sosnowiec Pogoń - ul. Szpaków - Po gruntownym remoncie w 2016r. - od zaraz Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 52,5 mkw , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sielec,Sosnowiec

270 500 zł41 m² 6 589,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Sielec,Sosnowiec

300 000 zł60 m² 4 999,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A M4 Sosnowiec Sielec - ul. Kaliska - do remontu / zamieszkania / własnej aranżacji Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

275 000 zł39 m² 6 963,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja Hello Zagórze to kameralne monitorowane osiedle w doskonałej lokalizacji , blisko terenów zielonych, górki Środuli, a także nowobudowanego stadionu, dzięki położeniu w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Mireckiego

Sosnowiec,śląskie

229 900 zł46 m² 4 997,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku przy Al. Mireckiego 43 w Sosnowcu. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z 3 pokoi, w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Sosnowiec

269 000 zł47 m² 5 763,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 46,67m2. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

349 000 zł62 m² 5 664,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, toalety, garderoby oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Sosnowiec,śląskie

221 000 zł38 m² 5 852,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp obniżka ceny teraz 221 000z zł Na sprzedaż przytulne, do wejścia, mieszkanie w świetnej lokalizacji! Ul. Szymanowskiego 4 opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielec,Sosnowiec

297 000 zł49 m² 6 103,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Sosnowiec Sielec - ul. Narutowicza - po kapitalnym remoncie w 2018r. Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 48,66 mkw , położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł52 m² 5 735,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Mieszkanie - 2 pokojowe, powierzchnia 52,13 m 2 , Sosnowiec Małachowskiego Lokalizacja: sosnowiec ul. Małachowskiego O mieszkaniu:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Zagórze,Sosnowiec

215 000 zł48 m² 4 496,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A M3 Sosnowiec - ul. Koszalińska - do remontu, własnej aranżacji. Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 47,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł38 m² 7 910,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mieszkanie - 2 pokojowe, powierzchnia 37,8 m 2 , Sosnowiec Ostrogórska Lokalizacja: sosnowiec ul. Ostrogórska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Zagórze,Sosnowiec

289 000 zł56 m² 5 183,86 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Sosnowcu.piwnicą. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

342 000 zł151 m² 2 265,65 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm/79/2021/a06-22 Sosnowiec, ul. Ogrodowa 11/1 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, 2

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij