dowolna

Mieszkania Sosnowiec ul. Konopnickiej

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

359 000 zł35,20 m² 10 198,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sosnowiec Nova Środula | 2 pokoje | 35,2 m | balkon | parking | bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,2 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nowoczesne i przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2024 roku. Kameralne osiedle, zamknięte, zabezpieczone bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

640 000 zł56 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m znajduje się na pierwszym piętrze na nowym osiedlu Nowa Środula. Ekspozycja mieszkania to południowy- wschód, co czyni je słonecznym i ciepłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia biuro sprzedaży dewelopera brak podatku pcc Sosnowiec- nova Środula, u zbiegu ulic Stefana jędryczki/konopnickiej, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,61 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokoje w nowym budownictwie przy ul. Konopnickiej Opis mieszkania: mieszkanie jest nowocześnie wykończone, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia się. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,04 m² 9 958,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Marii Konopnickiej w Sosnowcu, na prestiżowym osiedlu Nova Środula. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia apartament w nowym bloku na osiedlu Środula z dogodną komunikacją, miejscem postojowym pod blokiem. Składa się z: - przestronnego salonu z otwartą kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł57,75 m² 11 861,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowy apartament zlokalizowany na Osiedlu Nova.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,20 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu z tarasem oraz miejscami parkingowymi w hali garażowej zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy M. Konopnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 611 zł55,61 m² 6 970,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środula,Sosnowiec

1 850 zł35 m² 53,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środula,Sosnowiec

489 999 zł43 m² 11 303,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Nova Środula | Sosnowiec ul. Konopnickiej zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środula,Sosnowiec

494 999 zł43 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu | Sosnowiec, ul. Marii Konopnickiej Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nowa Środula, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

284 900 zł28 m² 10 270,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Urocza kawalerka w nowoczesnym budownictwie Przedstawiamy wyjątkową kawalerkę o powierzchni 27,76 m , zlokalizowaną w Sosnowcu przy ul. Marii Konopnickiej 86. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

2 600 zł45 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokoje w nowym budownictwie Opis mieszkania: mieszkanie jest nowocześnie wykończone, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia się. Składa się z: funkcjonalnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Środula,Sosnowiec

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w nowym budownictwie pod wynajem mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 28 m 2 na którą składają się salon z kuchnią oraz wydzieloną częścią sypialną, przedpokój, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

459 000 zł43 m² 10 573,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwa pokoje w nowym apartamentowcu mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 43,41 m 2 na którą składają się salon z aneksem kuchennym, pokój, przedpokój, łazienka z wc. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

289 900 zł28 m² 10 428,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w północnej części Sosnowca. Dzielnica Środula to spokojna okolica z rozwijająca się infrastrukturą. Szczególnie przypadnie do gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

459 000 zł44 m² 10 349,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe loftowe dwa pokoje - w apartamentowcu mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 44,35 m 2 na którą składają się salon z aneksem kuchennym, pokój, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone oraz umeblowane w wysokim standardzie Nowe budownictwo [2023 rok] Pięcioletnia gwarancja dewelopera Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m - Ogrzewanie podłogowe strefowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środula,Sosnowiec

1 800 zł35 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środula,Sosnowiec

2 300 zł35 m² 65,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

440 000 zł42 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 w Sosnowcu na ulicy Marii Konopnickiej, w skład którego wchodzą: sypialnia kuchnia z salonem łazienka z wc przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

2 050 zł35 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sosnowiec/ inwestycja-Nova Środula- nowocześnie wykończone! 2 pokoje 35 m2, duży balkon z widokiem na Panoramę Miasta i zieleń. Wynajmę 2 pokoje 35m2 na 4 pietrze/5 w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

249 000 zł35 m² 7 073,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Chcesz zainwestować w mieszkanie na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

241 120 zł35 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli poszukujesz przestronnego i nowego mieszkania w kameralnym i nowoczesnym miejscu to ta oferta jest dla Ciebie! nie płacisz podatku pcc 2% cena u dewelopera 7150 zł/m2 u Nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

449 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo piękne mieszkanie wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie dla wymagających klientów szukających eleganckich przestrzeni. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej - 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

469 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

359 000 zł57 m² 6 260,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem, stan deweloperski | Sosnowiec ul. Konopnickiej zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Środula,Sosnowiec

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

360 000 zł54 m² 6 671,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania sosnowiec Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkania w stanie deweloperskim z balkonem w nowoczesnej inwestycji na nowym osiedlu w Sosnowcu. W ofercie mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

360 000 zł54 m² 6 671,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie sosnowiec Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,96 m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

360 000 zł54 m² 6 664,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie sosnowiec Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,02 m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

360 000 zł54 m² 6 671,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

360 000 zł54 m² 6 672,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie sosnowiec Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,95 m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji na nowym osiedlu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij