dowolna

Mieszkania w centrum Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

2 100 zł44,56 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Klimontowskiej 45b. Lokal znajduje się w cichej dzielnicy Klimontów, w okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 320 zł46,40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem w Śródmieściu Sosnowca. Pięćdziesięciometrowy lokal na parterze przy ulicy Towarowej czeka na pierwszego najemcę po.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł56 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m znajduje się na pierwszym piętrze na nowym osiedlu Nowa Środula. Ekspozycja mieszkania to południowy- wschód, co czyni je słonecznym i ciepłym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

437 052 zł50,82 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w gotowe mieszkanie i zacznij budować własny majątek zamiast opłacać czynsz najmu. Prezentujemy ofertę bezpośrednią z biura sprzedaży dewelopera zmirob. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

262 999 zł27,40 m² 9 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł52,18 m² 6 420,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W realton! umowa na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się na Pogoni, w bloku, przy ul. Generała Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja | 2 pokoje | gotowe do zamieszkania Sosnowiec, os. Pogoń Szukasz mieszkania pod inwestycję lub komfortowego lokum na start? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Sosnowiec,śląskie

315 921 zł79 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w sercu Sosnowca przy ul. 3-go Maja. To doskonała okazja dla osób szukających przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61,10 m² 7 512,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

DO wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie Z wyposażeniem Osiedle Sielec | Sosnowiec Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 61,07 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł71,88 m² 5 912,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. Lubelskiej. Lokal o powierzchni 71,88 m znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Staszica 1 w Sosnowcu. -Nieruchomość- powierzchnia 25 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- miejsce dobrze zlokalizowane, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Staszica

Sosnowiec,śląskie

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu kawalerkę do remontu oraz do własnej aranżacji w centrum Sosnowca. Cicha, spokojna i dobrze skomunikowana okolica z rozwijającą się infrastrukturą to atut tej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum przy ulicy Kilińskiego w niskim, kameralnym budynku. Mieszkanie składa się z: - kuchni - salonu z wyjściem na balkon - 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,11 m² 38,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe słoneczne mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Sielec przy ul. Zamkowej. Lokal mieszkalny mieści się na 8 piętrze w wysokim bloku z 2 windami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 533 zł39,89 m² 7 859,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w samym centrum Sosnowca idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 960 zł33,60 m² 8 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, położone na wzgórzu. To jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji Sosnowca. Osiedle na Wzgórzu to najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł46 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Sosnowiec, ul. Kraszewskiego, dzielnica Klimontów. Zostań pierwszym najemcą po reneralnym remoncie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40,26 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej w Sosnowcu przy ulicy 3 Maja 28a w Centrum. Niski blok, dwa wejścia do klatki z domofonem. Parking za budynkiem ze szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł101,69 m² 5 015,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 101,69m2 w pobliżu Centrum Sosnowca przy ul. Jagiellońskiej, składający się z: # lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł57,75 m² 11 861,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowy apartament zlokalizowany na Osiedlu Nova.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,11 m² 5 204,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Pileckiego, dzielnica Centrum. Blok po termomodernizacji, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł37,50 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 038 zł52,33 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamień koszty najmu na własny kapitał. Gotowe 3 pokoje w Starym Browarze. Oferta bezpośrednia od dewelopera zmirob. Mieszkanie 2M20 znajduje się w budynku nr 2, który został już oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

253 688 zł26,43 m² 9 598,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone w Sosnowcu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku (bez windy), w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł48,45 m² 4 994,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"rezerwacja " Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone przy Al. Zwycięstwa - tuż obok Urzędu Miasta, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 531 zł29,05 m² 10 104,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 160 zł35,20 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | po generalnym remoncie | balkon | centrum Sosnowca Masz dość mieszkań wymagających remontu i niekończących się wydatków? Tutaj wchodzisz i mieszkasz - od razu, bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł36,72 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie W niskiej zabudowie Sosnowiec Osiedle Pogoń, ul. Ludwika Zamenhofa | I piętro | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 346 zł62,59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 17 o powierzchni 62,59 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,53 M2 - pokój 9,48 M2 - pokój 12,98 M2 - łazienka 4,73 M2 - korytarz 4,73.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł47,71 m² 4 495,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,71 m , położone przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61 m² 6 213,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania do remontu, które urządzisz od podstaw według własnego gustu i potrzeb? A może ważna jest dla Ciebie lokalizacja, przyjazna rodzinie z dziećmi? Tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż- sosnowiec ul. Jagiellońska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na szóstym piętrze w wysokim bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,34 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! Jeśli szukasz świetnej ALTERNATYWY dla zatłoczonych osiedli i drogich mieszkań w centrum, ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł44,28 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Sosnowiec, niwka, ul. Tuwima Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,28 m, położone w dzielnicy Sosnowiec Niwka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

269 500 zł39,11 m² 6 890,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe słoneczne mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Sielec przy ul. Zamkowej. Lokal mieszkalny mieści się na 8 piętrze w wysokim bloku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,78 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze, przy ul. Braci Mieroszewskich. Lokal znajduje się na 2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij