dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Sosnowiec - Sprzedaż i wynajem

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

136 000 zł39 m² 3 477,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne słoneczne mieszkanie położone na 8 piętrze w bloku 10-cio piętrowym o powierzchni 39.11 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

179 900 zł63 m² 2 855,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta zarezerwowana! Dla klientów szukających ładnego, wyremontowanego mieszkania proponujemy lokal mieszkalny znajdujący się w Sosnowcu, przy ul. Białostockiej o pow. 62,97mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, os. Piastów

os. Piastów,Sosnowiec

178 000 zł68 m² 2 635,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 67,55 m2 - 3 pokoje - sosnowiec - doskonała lokalizacja - niski czynsz - możliwa zamiana na dom Z dopłatą- cena do negocjacji! Łączna powierzchnia mieszkania to 67,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

158 000 zł51 m² 3 084,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ok. Placu Papieskiego Dwupokojowe mieszkanie o niezależnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń w niskim bloku z 1990roku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Zagórze,Sosnowiec

169 000 zł71 m² 2 364,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze niski blok pilna sprzedaż Klientom naszego biura oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 71,45m2 połozone na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospodarcza

Pogoń,Sosnowiec

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Pogoń M5 po remoncie. Niski blok I piętro rezerwacja Oferowane mieszkanie o pow. 56m2 położone jest na I piętrze w niskim bloku. Składa się z czterech pokoi ( duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Środula,Sosnowiec

95 000 zł30 m² 3 209,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Środula Kawalerka z Balkonem Klientom naszego biura oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w wysokim budynku. Mieszkanie składa się z widnego dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębowa Góra

Dębowa Góra,Sosnowiec

99 000 zł62 m² 1 596,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 W kamienicy 62m2 Zwolennikom dużych, nietypowych przestrzeni proponuję zapoznać się z ofertą mieszkania w kamienicy. Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze dwu piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Zagórze,Sosnowiec

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze Mieszkanie w niskim bloku o niezależnym układzie pomieszczeń, nie wymagające żadnego wkładu finansowego. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niwka

Niwka,Sosnowiec

79 000 zł35 m² 2 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży ładne, wygodne jedno pokojowe mieszkanie o pow. 35mkw, znajdujące się w Sosnowcu, przy ul. Białej Przemszy. Lokal mieszkalny położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Sosnowiec

140 000 zł55 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! pilna sprzedaż! dla klienta gotówkowego cena do dużej negocjacji! Osoba odpowiedzialna za ofertę te. Do sprzedaży atrakcyjnie położone dwu pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Zagórze,Sosnowiec

500 zł35 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka- duży, jasny pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, duży balkon, piwnica. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środula

Środula,Sosnowiec

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 52mkw, położone w Sosnowcu, dzielnicy Środula. Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze w niskiej zabudowie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bory

Bory,Sosnowiec

144 000 zł61 m² 2 345,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Bór. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zapolskiej

Klimontów,Sosnowiec

148 000 zł66 m² 2 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie o powierzchni 66 m2 w spokojnej dzielnicy Sosnowca - Klimontowie. Mieszkanie czteropokojowe z kuchnią i łazienką, odświeżone, wolne od zaraz, z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

168 000 zł63 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek oferują duże komfortowe trzy pokojowe mieszkanie W sosnowcu na Zagórzu rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

97 000 zł30 m² 3 233,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba odpowiedzialna za ofertę tel. Dla klientów szukających niewielkiego, lecz funkcjonalnego mieszkania proponujemy lokal mieszkalny położony w Sosnowcu na Pogoni. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

120 000 zł52 m² 2 298,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży Mieszkanie na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły. Składające się z dwóch niezależnych pokoi - na podłodze parkiet, ,ściany pomalowane , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Środula,Sosnowiec

139 000 zł50 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tylko U nas Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Środula. Mieszkanie o pow. 50 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w pięcio piętrowym bloku Z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Zagórze,Sosnowiec

185 000 zł69 m² 2 681,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze okolice Placu Papieskiego Oferujemy na sprzedaż przestronne M4 o metrażu 69m2. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie. Pomieszczenia duze jasne i ustawne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiezdna

Zagórze,Sosnowiec

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Gwiezdnej do wynajęcia od zaraz gaz w czynszu płatność tylko woda i energia elektryczna, kuchnia z meblami ,przedpokój i łazienka ,pokój częściowo umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam lub zamienię na większe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

155 900 zł56 m² 2 783,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek prezentują mieszkanie M4 W sosnowcu na osiedlu zagórze Oferujemy mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku. Lokal o pow. 56 m 2 , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

188 000 zł60 m² 3 112,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, słoneczne. Mieści się na 3 piętrze w niskim bloku. Idealny układ pomieszczeń! Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Gorąco polecamy! Do sprzedania piękne dwupoziomowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie o powierzchni 140 m2 składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

198 000 zł73 m² 2 712,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne rozkładowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze wysokiego bloku mieszczącego się w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestronne, z ładnym widokiem na zieloną okolice. Doskonała lokalizacja -bardzo dobry węzeł komunikacyjny. Wnętrze wykonane z wysokiej klasy materiałów wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodakowskiego

Środula,Sosnowiec

86 000 zł31 m² 2 774,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję państwu atrakcyjne mieszkanie M2 z balkonem w Sosnowcu Środula ul. Rodakowskiego. Mieszkanie o powierzchni 31m2 jest dwustronne okna w pokoju i balkon mają wystawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Sosnowiec,śląskie

154 900 zł59 m² 2 625,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek oferują dwu pokojowe mieszkanie W sosnowcu rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

122 000 zł30 m² 4 066,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! Prezentujemy Państwu bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 30mkw usytuowane w centrum miasta. Mieszkanie mieści się na ósmym piętrze 11 piętrowego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze Niski Blok I piętro! Klientom naszego biura oferujemy mieszkanie dwu pokojowe o niezależnym oraz funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dwa widne ustawne pokoje, z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

229 000 zł70 m² 3 285,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta! Proponujemy ładne, eleganckie trzy pokojowe mieszkanie znajdujące się w Sosnowcu, dzielnicy Zagórze, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kierocińskiej

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

124 000 zł50 m² 2 455,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, osiedle piastów M3 Mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń w dogodnej lokalizacji połozone na 2 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do remontu. W pomieszczeniach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

129 000 zł53 m² 2 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec zagórze ul. Dmowskiego Na sprzedaż mieszkanie o pow. ok 54m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Sosnowiec

135 000 zł59 m² 2 283,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! oferta skierowana wyłącznie do klientów gotówkowych! Proponujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu, przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Zagórze,Sosnowiec

137 000 zł47 m² 2 936,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek oferują komfortowe dwu pokojowe mieszkanie W sosnowcu na Zagórzu rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Zagórze,Sosnowiec

183 900 zł60 m² 3 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się w miłej i spokojnej okolicy. Przed budynkiem został odnowiony parking. Lokal jest rozłożysty i posiada balkon, na którym położone zostały nowe płytki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

139 000 zł47 m² 2 979,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Sosnowcu, dzielnica Zagórze. Mieszkanie jest dwustronne rozkładowe! Powierzchnia użytkowa mieszkania to 46,65 m2 , usytuowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Towarowa

Sosnowiec,śląskie

89 900 zł24 m² 3 745,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Nieruchomości Nazimek prezentują przytulną kawalerkę w Sosnowcu centrum układ mieszkania: lokal o pow. 24 m2 znajduje się w bloku na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

154 900 zł72 m² 2 151,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż bardzo ładne i ciepłe mieszkanie w spokojnej okolicy. Bardzo dobre połączenie do centrum miasta. W pobliżu mieście się kilka sklepów, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 400 zł77 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane w bardzo spokojnej okolic pomimo tego, że jest ono w centrum miasta. Dużym atutem jest to, że z miejsca, w którym się znajduje mamy dogodny dostęp do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij