dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Sosnowiec - Sprzedaż i wynajem

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sielec,Sosnowiec

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze, w lubianej i atrakcyjnej dzielnicy Sosnowca. Funkcjonalny i niezależny układ pomieszczeń - kuchnia widna, w kwadracie, oddzielna; wc osobno; dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

137 500 zł39 m² 3 562,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek prezentują: komfortowe mieszkanie W sosnowcu, dzielnica zagórze ul. Dmowskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

280 000 zł77 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane w bardzo spokojnej okolic pomimo tego, że jest ono w centrum miasta. Dużym atutem jest to, że z miejsca, w którym się znajduje mamy dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się blisko parku gdzie można spokojnie się zrelaksować wśród drzew. Dojazd do budynku jest bardzo wygodny dzięki dobrej lokalizacji oraz bliskiej odległości do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Zagórze,Sosnowiec

169 000 zł64 m² 2 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek oferują duże komfortowe trzy pokojowe mieszkanie W sosnowcu na Zagórzu - tylko U nas!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia nowo wyremontowaną kawalerkę o pow. 20 mkw znajdującą się w Centrum Sosnowca. Idealna lokalizacja. Kawalerka składa się z pokoju, umeblowanej kuchni, antresoli do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy odo wynajęcie 3 pokojowe mieszkanie! Mieszkanie jest nowo wyremontowane! Składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki z wc. We wszystkich pokojach panele i gładzie. Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

252 000 zł84 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży i wynajmu pięknego mieszkania w ścisłym Centrum Sosnowca. Pełne wyposażenie (meble w salonie za dodatkową opłatą), sypialnia, kuchnia na wymiar ( 2 lodówki, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Zagórze,Sosnowiec

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sosnowiec - Zagórze ul. Lubelska. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,81 m2 składające się z przedpokoju, 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

130 000 zł37 m² 3 527,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 36,85 m2 - sosnowiec centrum - dostępne od zaraz - zamiana na osiedle stałe ( do 50 m2) - cena do negocjacji! rezerwacja Do sprzedania ustawne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Środula,Sosnowiec

134 900 zł51 m² 2 645,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek oferują dwu pokojowe mieszkanie W sosnowcu W dzielnicy środula rozkład

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

1 000 zł84 m² 11,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierocińskiej

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

125 000 zł51 m² 2 450,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sosnowiec Stary Sosnowiec ul. Matki Teresy Kierocińskiej. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,55 m2 składające się z przedpokoju, dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

110 000 zł45 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazyjna cena Polecamy do sprzedaży mieszkanie w spokojnej i zielonej części Zagórza. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe, z dużą kwadratową kuchnią, pokoje z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naftowa

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z tarasem Osoba prowadząca ofertę Arkadiusz: sosnowiec: centrum Os.Naftowa. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m składające się z dwóch przedpokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

138 000 zł43 m² 3 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! Osoba prowadząca ofertę Arkadiusz: sosnowiec Stary Sosnowiec ul. Wysoka. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,8 m2 składające się z przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba odpowiedzialna za ofertę tel. Zapraszamy klientów do obejrzenia a zarazem zakupu ładnego, trzypokojowego mieszkania znajdującego się w Sosnowcu dzielnicy Sielec. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

169 000 zł56 m² 3 013,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, M4 okolice Centrum - Sielec Oferujemy mieszkanie o ładnym , układzie pomieszczeń, usytuowane na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Kuchnia widna, oddzielna; 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zagórze,Sosnowiec

160 000 zł58 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sosnowiec Zagórze ul. Bohaterów Monte Cassino. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,56 m2 składające się z przedpokoju, 3 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeladzka

Pogoń,Sosnowiec

132 000 zł50 m² 2 613,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Pogoń ul. Czeladzka. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,4 m2 składające się z przedpokoju, 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz balkon. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Sosnowiec

Sielec,Sosnowiec

65 000 zł23 m² 2 806,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana - umowa przedwstępna! Dla klientów szukających, małego i taniego w utrzymaniu mieszkania proponujemy jednopokojowy lokal mieszkalny o pow. 23,16mkw, znajdujący sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

118 000 zł39 m² 3 017,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży funkcjonalne, przestronne M-3, znajdujące się w lubianej dzielnicy Sosnowca Sielec. Lokal mieszkalny położony jest na piątym piętrze w wysokim bloku, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Sielec,Sosnowiec

115 000 zł34 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Zamkowej, dzielnica Sielec. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 34 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

127 000 zł51 m² 2 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla klientów poszukujących funkcjonalnego M3 proponujemy mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń na dwie strony świata, położone w Sosnowcu na Zagórzu, w niskiej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Piastów

Piastów,Sosnowiec

92 000 zł34 m² 2 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sosnowiec Piastów M2 Pilna Sprzedaż Klientom naszego biura oferujemy mieszkanie o pow. 33m2 położone na 5 pietrze w wysokim bloku. Lokal składa się z dużego widnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

165 000 zł59 m² 2 774,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży 3pokojowe mieszkanie w super dzielnicy Sielec. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w wysokim bloku z windą. Pokoje niezależne, wc osobno, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Zagórze,Sosnowiec

163 000 zł58 m² 2 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sosnowiec Zagórze ul. Kisielewskiego. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,56 m2 składające się z przedpokoju, 3 oddzielnych pokoi (największy z wyjściem na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Sielec,Sosnowiec

1 000 zł58 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sosnowiec Sielec ul. Zamkowa, proponujemy do wynajmu mieszkanie o pow. ok. 58m2, położone na III piętrze w niskim zadbanym bloku. Trzy pokoje ( jeden przejściowy ), widna umeblowana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

94 000 zł35 m² 2 682,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana - umowa przedwstępna! Dla klientów szukających wygodnego, małego i bardzo funkcjonalnego mieszkania proponujemy M-3, znajdujące się w Sosnowcu na osiedlu Zagórze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

146 900 zł51 m² 2 880,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: michał Sosnowiec Zagórze ul. Białostocka. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 51 m2 składające się z przedpokoju, 2 oddzielnych pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Dębowa Góra,Sosnowiec

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jednemu lub dwom studentom 1 pokojowe mieszkanie w Sosnowcu w spokojnej części miasta przy ul. Struga. Cena wynajmu 950 zl plus media. 1 pokój, kuchnia, łazienka. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kalinowa

Dańdówka,Sosnowiec

183 000 zł72 m² 2 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Sosnowiec Dańdówka ul. Kalinowa. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 72 m2 składające się z przedpokoju, 4 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki oraz oddzielnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Zagórze,Sosnowiec

80 000 zł32 m² 2 507,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze Niski blok ul. Dworska Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku. Na piętrze tylko 3 lokatorów. Mieszkanie środkowe. Układ pomieszczeń: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zagórze,Sosnowiec

93 000 zł34 m² 2 735,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! Oferujemy do sprzedania kawalerkę w Sosnowcu - Zagórze, ul. Bohaterów Monte Cassino. W mieszkaniu przestronny pokój w kształcie litery L, przedpokój, widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowa

Dańdówka,Sosnowiec

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Dańdówka ul. Kalinowa. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej około 38m2 składające się z przedpokoju, 2 niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Zagórze,Sosnowiec

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sosnowiec, zagórze, 2 pokojowe mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie, na 6 piętrze, 7 poziomowego bloku. Pokoje osobne, ładne, przestronne. Wszystkie okna nowe pcv wychodzące na stronę południową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

133 000 zł45 m² 2 955,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla wymagającego klienta proponujemy bardzo atrakcyjne, po remoncie kapitalnym trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w Sosnowcu na Zagórzu. Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zagórze,Sosnowiec

133 000 zł44 m² 3 004,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. Bohaterów Monte Cassino. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,27 m2 składające się z przedpokoju, 2 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

275 000 zł77 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy bardzo ładne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w sukcesywnie odnawianej dwupiętrowej kamienicy , składające się z trzech niezależnych pokoi; widnej kuchni; łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Zagórze,Sosnowiec

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych na remont. Sosnowiec Zagórze-ul. Gwiezdna. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,67 m2 składające się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

99 900 zł39 m² 2 561,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. Dmowskiego. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,6 m2 składające się z przedpokoju, 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij