dowolna

Mieszkania z aneksem Sosnowiec - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sielec,Sosnowiec

325 378 zł41 m² 7 887,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowy apartament z ogródkiem sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji, możliwość pokrycia kosztów umowy notarialnej! Zadzwoń już dziś, poznaj szczegóły oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Klimontów,Sosnowiec

331 081 zł39 m² 8 575 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie 38,61 M2 Z ogródkem Mieszkanie znajduje się na nowo powstającym osiedlu przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu. Prezentowane mieszkanie składa się z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany, ul. Lipowa

Dębowa Góra,Sosnowiec

420 000 zł91 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Sosnowiec - Dębowa Góra - ul. Lipowa - Wysoki standard Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2-piętrze w 2-piętrowym budynku po termomodernizacji. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sielec,Sosnowiec

257 125 zł30 m² 8 528,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakochaj się W apartamentach na wzgórzu sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji, możliwość pokrycia kosztów umowy notarialnej! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Kolonia Pekin,Sosnowiec

495 923 zł72 m² 6 898,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizji Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sielec,Sosnowiec

304 810 zł39 m² 7 894,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakochaj się W apartamentach na wzgórzu sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji, możliwość pokrycia kosztów umowy notarialnej! Zadzwoń już dziś, poznaj szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Klimontów,Sosnowiec

421 633 zł54 m² 7 829,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 53,85,61 M2 Z balkonem + 2 miejsca postojowe W hali garażowej Mieszkanie znajduje się na nowo powstającym osiedlu przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Kolonia Pekin,Sosnowiec

476 332 zł72 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wielka

Sosnowiec,śląskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *parter, ogrzewanie elektryczne, 20 m2. *W cenie najmu parking z tyłu kamienicy, na ogrodzonym, zamkniętym terenie posesji. *W najbliższym czasie na tyłach budynku utworzone zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Sosnowiec,śląskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witaj! Poszukujesz swojego przytulnego, jasnego mieszkania z balkonem w świetnej okolicy? Cieszę się, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu i kontaktu. Mieszkanie: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeladzka

Pogoń,Sosnowiec

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bez pośredników Mieszkanie usytułowane w Sosnowcu dzielnicy Pogoń przy ulicy Czeladzkiej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie w 2022 r. Znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

407 514 zł53 m² 7 743 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Już W sprzedaży: jedyne takie 3 pokoje na wysokom parterze, na zachód. Przestronny apartament trzy-pokojowy, dodatkowo duży balkon 9 m2 na chwile prywatnego relaksu!. Sprzedaż bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milowice,Sosnowiec

206 000 zł43 m² 4 766,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje gotowe do zamieszkania! | Sosnowiec Podjazdowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Centrum,Sosnowiec

310 000 zł49 m² 6 300,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie W idealnej lokalizacji -sosnowiec al.ZWYCIĘSTWA. Prezentujemy atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w samym sercu Sosnowca - ul. Al. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Floriańska

Pogoń,Sosnowiec

1 050 zł21 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *parter. *Powierzchnia 21 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Mieszkanie bardzo praktycznie zaaranżowane we wszystkie niezbędne sprzęty. Wyposażenie: *pokój: szafa 3 drzwiowa, kanapa, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mariacka

Sosnowiec,śląskie

1 050 zł16 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie *parter *ok 17 m2 *przeznaczone dla 1-2 osób *w pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Kukułek 18. *I piętro. *25 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *Przyjazne dla zwierząt. *W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne, 20 m2, parter. *W pobliżu są liczne sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej. Wyposażanie: *pokój: szafa, kanapa, stolik kawowy, komoda. *Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukułek

Kukułek,Sosnowiec

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *Parter. *40 m2. *Przyjazne dla zwierząt. *Ogrzewanie elektryczne. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *pokój nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

394 317 zł54 m² 7 264,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

450 852 zł66 m² 6 842,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

306 275 zł40 m² 7 743,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

233 650 zł29 m² 8 095,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

398 536 zł56 m² 7 054,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

430 000 zł58 m² 7 435,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w cenie | Sosnowiec ul. Starzyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

346 174 zł46 m² 7 479,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

326 942 zł42 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem w kamienicy. *Jasne, przestronne mieszkanie. *Ogrzewanie miejskie. *I piętro. *25 m2. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stół, krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Urbanowicz

Centrum,Sosnowiec

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Anieli Urbanowicz 21a,w sąsiedztwie Parku Sieleckigo. *Piętro 4 *powierzchnia 18 m2 *ogrzewanie miejskie *miejsce bardzo dobrze zlokalizowane, wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wielka

Sosnowiec,śląskie

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie w odnowionej kamienicy. *Parter. *Ogrzewanie elektryczne. *Powierzchnia 20 m2. *Dla 1-2 osób. *Przyjazne dla zwierząt. *W cenie najmu parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ludwik,Sosnowiec

389 900 zł57 m² 6 840,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem, stan deweloperski | Sosnowiec ul. Olszynowa zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogoń,Sosnowiec

2 050 zł36 m² 57,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia umeblowane oraz wyposażone mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Gospodarczej. Bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie jest położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

391 161 zł54 m² 7 220,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

385 735 zł54 m² 7 133,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sielec,Sosnowiec

4 900 zł160 m² 30,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu w Sosnowcu osiedle Wrzosowe Ogrody - dzielnica Sielec. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, banki, bankomaty, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dębowa Góra,Sosnowiec

449 900 zł57 m² 7 892,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie, wykończone pod klucz | Sosnowiec ul. Olszynowa zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mariacka

Sosnowiec,śląskie

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka. *Jasne, przestronne mieszkanie. *Ogrzewanie miejskie. *Parter. *22 m2. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik, krzesła, regał, szafa *aneks kuchenny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Floriańska

Pogoń,Sosnowiec

990 zł28 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Floriańska *I piętro, 28 m2, ogrzewanie elektryczne. *Bardzo praktycznie zaaranżowane, jest sporo miejsca dla przechowywania rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

204 000 zł48 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne 3 pokoje balkonem! Centrum | Sosnowiec ul. Sienkiewicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sielec,Sosnowiec

386 720 zł52 m² 7 405,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

850 zł11 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne, parter, 11 m2. *Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta. *W mieszkaniu dużo przestrzeni do przechowywania rzeczy. *Przeznaczona dla 1 osoby. Wyposażenie:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij