dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kisielewskiego

Zagórze,Sosnowiec

180 000 zł33 m² 5 464,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - sosnowiec zagórze. Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki, z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Pogoń,Sosnowiec

183 000 zł48 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ulicy Czerwonego Krzyża. W skład lokalu wchodzą: - dwa nieprzechodnie pokoje - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój - Balkon Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Sielec

Sielec,Sosnowiec

339 000 zł73 m² 4 643,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie W doskonałej lokalizacji - sielec. Prezentujemy Państwu ofertę zadbanego mieszkania , zlokalizowanego w samym sercu Sosnowieckiej dzielnicy Sielec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Sosnowiec,śląskie

149 999 zł32 m² 4 687,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Pilnie okazja Sprzedam mieszkanie kawalerkę w Sosnowcu. Pełna własność z kw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Modrzejów

Modrzejów,Sosnowiec

149 000 zł36 m² 4 093,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 36,40 m2 na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku w Sosnowcu - os. Modrzejów. W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój, - duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

335 000 zł72 m² 4 653 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie na Zagórzu w miejscowości Sosnowiec. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim bloku, bez windy. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

141 000 zł49 m² 2 867,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Klimontowska 17/5 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

320 000 zł70 m² 4 549 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem niniejszej oferty jest trzypokojowe, słoneczne, mieszkanie w okolicy Stawików. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Jest ono dwustronne, dzięki czemu wewnątrz jest więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niwka

Niwka,Sosnowiec

206 000 zł36 m² 5 765,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,73m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niwka,Sosnowiec

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Sosnowcu - Pawiak przy ulicy Zagłębiowskiej! Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Niwka

Niwka,Sosnowiec

190 000 zł36 m² 5 307,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Sosnowiec

200 000 zł38 m² 5 291,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz świetnie położonego mieszkania, wyposażonego i gotowego do zamieszkania od już to ta oferta jest dla Ciebie! mieszkanie To lokal o powierzchni 37,8 m ( przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

188 000 zł33 m² 5 696,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! Prezentujemy wygodne M3 w najlepszej lokalizacji w Sosnowcu, na ulicy Piłsudskiego 94. Wyłącznie w Expander! Sprzedaż albo zamiana na większe 2 lub 3 pokojowe mieszkanie, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

100 000 zł43 m² 2 324,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego 50/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz 2 przedpokoi. Do lokalu należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

106 000 zł49 m² 2 159,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego 23/14 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz spiżarki. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

148 000 zł52 m² 2 824,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 83/21 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środula,Sosnowiec

345 000 zł50 m² 6 890,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! tylko U nas wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie W doskonałej lokalizacji. Oferta na wyłączność. Prezentujemy przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

136 000 zł53 m² 2 555,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego 23/18 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz spiżarki. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Sosnowiec

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

330 000 zł61 m² 5 412,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,97 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - ogrzewanie miejskie Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Środula,Sosnowiec

329 000 zł62 m² 5 306,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Tylko w Expander. Prezentujemy rewelacyjne, rozkładowe mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic jaką jest Środula. Pilna sprzedaż! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

124 000 zł52 m² 2 384,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego 21/5 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Sosnowiec

650 000 zł78 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78m2 w skład którego wchodzą: - salon - 3 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy piwnica oraz 2 balkony. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podjazdowa

Sosnowiec,śląskie

139 000 zł42 m² 3 341,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Podjazdowa 13/24 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogoń

Pogoń,Sosnowiec

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w bloku czteropiętrowym, na 2 piętrze. Blok ocieplony, zabezpieczony domofonem. Do lokalu przynależy piwnica. Pod blokiem znajduje się duży parking dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Zagórze,Sosnowiec

199 000 zł38 m² 5 270,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whats! okazyjna cena: 199 000z zł Na sprzedaż przytulne, do wejścia, mieszkanie w świetnej lokalizacji! Ul. Szymanowskiego 4 Sosnowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zagórze,Sosnowiec

180 000 zł33 m² 5 464,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ligonia

Porąbka,Sosnowiec

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Ligonia w Sosnowcu o pow. 60m2 do remontu. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy i jest przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Zagórze,Sosnowiec

345 000 zł70 m² 4 948,36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

uwaga: rezerwacja! Serdecznie polecam 3 pokojowe przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: sosnowiec, zagórze, ul. 11 Listopada Ilość pokoi: 3 Metraż: 69.72 mkw Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

62 000 zł28 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Gałczyńskiego 54/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należą pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Sielec,Sosnowiec

279 900 zł62 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w bardzo przyjemnej dzielnicy Sosnowca-sielec. Prezentuje Aleja Nieruchomości Lokalizacja Sosnowiec,dzielnica Sielec,ul.Sielecka O MIESZKANIU Lokal ma 62m2,mieści sie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

340 000 zł70 m² 4 834 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

550 000 zł101 m² 5 445,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dostępne mieszkanie bezczynszowe 101,5 m. Sosnowiec dzielnica Pogoń; szybki dojazd do Katowic. Mieszkanie składa się z: - przestronnego korytarza ( dwie zabudowane szafy ) - trzech niezależnych pokoi; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

339 000 zł53 m² 6 360,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Prezentujemy słoneczne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż lub zamianę blisko Stawików w Sosnowcu ul. Sobieskiego. Oferta na wyłączność! Mieszkanie ma 53m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Towarowa

Sosnowiec,śląskie

169 000 zł40 m² 4 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę zlokalizowaną w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Centrum,Sosnowiec

199 000 zł40 m² 4 937,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji dla agencji nieruchomości: 2-pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 40,3 m2 w centrum Sosnowca, do zamieszkania lub pod inwestycje. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiezdna

Zagórze,Sosnowiec

306 000 zł63 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Klimontów,Sosnowiec

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiezdna

Sosnowiec,śląskie

169 000 zł33 m² 5 155,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz mieszkania w spokojnej i cichej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Proponuję Ci mieszkanie w Sosnowcu mieszczące się przy ulicy Gwiezdnej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewicza

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

285 000 zł41 m² 6 887,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zagórze

Zagórze,Sosnowiec

460 000 zł80 m² 5 731,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu na Zagórzu o powierzchni 80,26 m2 Mieszkanie zadbane na 3 piętrze czterokondygnacyjnego bloku, po dwóch lokatorów na piętrze. Do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Zagórze,Sosnowiec

349 000 zł70 m² 5 005,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Serdecznie polecam 3 pokojowe przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: sosnowiec, zagórze, ul. 11 Listopada Ilość pokoi: 3 Metraż: 69.72 mkw Kuchnia: Oddzielna Piętro: 6/8.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij